21.01.2021
Телеканал NTD

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

Фестиваль льодолазіння Ладакх, Індія Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Фестиваль льодолазіння
Ладакх, Індія

Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і спускаються крижаними майже вертикальними схилами. Це перший фестиваль льодолазіння в Ладакху.

[Вінзі Долкар, організатор]:
«Ми намагаємося привабити до Ладакху більше туристів і розширити туристичну діяльність».

Організатори фестивалю також хочуть надихнути місцеву молодь займатися екстремальними видами спорту.

Ладакх відомий мальовничими горами, прекрасними озерами й буддійськими монастирями. Однак екскурсії проходять здебільшого влітку.

Ладакх називають «Малим Тибетом». До 1974 року він був закритим для туристів, але тепер їх сюди намагаються привабити якнайбільше.
Коротке посилання на цю сторінку:

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемЯкі зірки заробили найбільше за всіх, розповів тижневик VarietyМадрид очима художника: майстерня Антоніо Лопеса просто небаУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахНезвичайний рекорд: 30 прапорів України підняли на повітряних куляхЄгипетський ніндзя: фанат черепашок-ніндзя здійснює дитячу мріюУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозицію«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокРекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піску