08.12.2021
Телеканал NTD

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

Фестиваль льодолазіння Ладакх, Індія Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Фестиваль льодолазіння
Ладакх, Індія

Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і спускаються крижаними майже вертикальними схилами. Це перший фестиваль льодолазіння в Ладакху.

[Вінзі Долкар, організатор]:
«Ми намагаємося привабити до Ладакху більше туристів і розширити туристичну діяльність».

Організатори фестивалю також хочуть надихнути місцеву молодь займатися екстремальними видами спорту.

Ладакх відомий мальовничими горами, прекрасними озерами й буддійськими монастирями. Однак екскурсії проходять здебільшого влітку.

Ладакх називають «Малим Тибетом». До 1974 року він був закритим для туристів, але тепер їх сюди намагаються привабити якнайбільше.
Коротке посилання на цю сторінку:

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазінняУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Мобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуНа німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїУ Брисбені світлофорні шафи перетворюють на твори мистецтваСолодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»Кисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років томуТеотіуакан знову приймає гостей