20.12.2022
Телеканал NTD

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

Фестиваль льодолазіння Ладакх, Індія Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Фестиваль льодолазіння
Ладакх, Індія

Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і спускаються крижаними майже вертикальними схилами. Це перший фестиваль льодолазіння в Ладакху.

[Вінзі Долкар, організатор]:
«Ми намагаємося привабити до Ладакху більше туристів і розширити туристичну діяльність».

Організатори фестивалю також хочуть надихнути місцеву молодь займатися екстремальними видами спорту.

Ладакх відомий мальовничими горами, прекрасними озерами й буддійськими монастирями. Однак екскурсії проходять здебільшого влітку.

Ладакх називають «Малим Тибетом». До 1974 року він був закритим для туристів, але тепер їх сюди намагаються привабити якнайбільше.
Коротке посилання на цю сторінку:

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазінняСтародавні рукописи приваблюють туристів до мавританського містаБаварський кондитер додає в тістечка водоростіСвіт «Аліси у Дивокраї» відтворили за допомогою сяйних скульптурПогляд зсередини: як жили Папи в розкішному палаці РимаРідкісний килим китайського імператора продали на аукціоні за $ 7,7 млнОтари овець заполонили центр МадридаВ Іраку мігрантка здійснила свою мрію — відкрила готель для котів та собакСанта-Клаус відкрив різдвяний сезон в ІзраїліСтрілянина на лузі: як у Швейцарії відзначають заснування країни