25.10.2024
Телеканал NTD

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

Фестиваль льодолазіння Ладакх, Індія Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Фестиваль льодолазіння
Ладакх, Індія

Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і спускаються крижаними майже вертикальними схилами. Це перший фестиваль льодолазіння в Ладакху.

[Вінзі Долкар, організатор]:
«Ми намагаємося привабити до Ладакху більше туристів і розширити туристичну діяльність».

Організатори фестивалю також хочуть надихнути місцеву молодь займатися екстремальними видами спорту.

Ладакх відомий мальовничими горами, прекрасними озерами й буддійськими монастирями. Однак екскурсії проходять здебільшого влітку.

Ладакх називають «Малим Тибетом». До 1974 року він був закритим для туристів, але тепер їх сюди намагаються привабити якнайбільше.
Коротке посилання на цю сторінку:

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріГодинник, який може точно йти 45 млн років, показали на виставці в ЖеневіВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніСицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газуДо Гани повернулися реліквії, вивезені за часів британської колонізаціїМісто з казки «Тисяча й одна ніч» запрошує на фестиваль у СШАНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонНадихнула наука та природа: 17 незвичайних скульптур розмістили в Садах К’ю в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: