16.06.2022
Телеканал NTD

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазіння

Фестиваль льодолазіння Ладакх, Індія Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Фестиваль льодолазіння
Ладакх, Індія

Застиглі потоки води прикрашають гори індійського регіону Ладакх. Десятки спортсменів підіймаються і спускаються крижаними майже вертикальними схилами. Це перший фестиваль льодолазіння в Ладакху.

[Вінзі Долкар, організатор]:
«Ми намагаємося привабити до Ладакху більше туристів і розширити туристичну діяльність».

Організатори фестивалю також хочуть надихнути місцеву молодь займатися екстремальними видами спорту.

Ладакх відомий мальовничими горами, прекрасними озерами й буддійськими монастирями. Однак екскурсії проходять здебільшого влітку.

Ладакх називають «Малим Тибетом». До 1974 року він був закритим для туристів, але тепер їх сюди намагаються привабити якнайбільше.
Коротке посилання на цю сторінку:

В індійському Ладакху вперше пройшов фестиваль льодолазінняВ Угорщині з’явилася радіостанція, яка розповідає про життя циганМексиканські студенти-кулінари створили колекцію вбрання з їжіНеоціненні золоті рукописи з усього світу показали в Лондоні«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїНайбільший у світі швейцарський прапор повісили на горі в АльпахЗнамениті полотна Тіціана можна оглянути на виставці в РиміФестиваль квітів і трав: Вірменія відроджує знання предківУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе місто

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: