19.05.2021
Телеканал NTD

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенко

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенко

Показ мод фламенко Севілья, Іспанія Грайливі, строгі й фатальні. На подіум в іспанській Севільї виходять моделі..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Показ мод фламенко
Севілья, Іспанія

Грайливі, строгі й фатальні. На подіум в іспанській Севільї виходять моделі в традиційних сукнях фламенко. Вбрання показали 80 дизайнерів з різних країн.

Волани й оборки — головний мотив, адже вони прикраса танцю. Образові з чорною гіпюровою сукнею додає яскравості червоний головний убір зі стрічок. Є й наряди в традиційний горошок, але його пожвавлюють квіти, плоди й навіть зображення риб.

Фламенко — це загальна назва андалузької пісні й танцю. Воно сягає корінням мавританської музичної культури. Пізніше на стиль фламенко значно вплинула циганська музика.

Образ танцівниці створює довга сукня з воланами, яка схожа на вбрання циганок. Вона називається «бата де кола». Доповнює образ іспанська шаль з довгими китицями.

Міжнародний показ мод фламенко проходить у Севільї у 26-те. На чотириденному заході покажуть 1700 суконь.
Коротке посилання на цю сторінку:

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенкоABBA випустить перший за 40 років новий альбомЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїВесілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в Андах11-метровий путівник XIV століття вперше показали в ЄрусалиміЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівРетроавтомобілі проїхалися вулицями Парижа100 років на дні: музей затонулих військових кораблів відкрився в ТуреччиніПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки він