13.10.2024
Телеканал NTD

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенко

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенко

Показ мод фламенко Севілья, Іспанія Грайливі, строгі й фатальні. На подіум в іспанській Севільї виходять моделі..

Дата завантаження: 2024-06-13

video

Показ мод фламенко
Севілья, Іспанія

Грайливі, строгі й фатальні. На подіум в іспанській Севільї виходять моделі в традиційних сукнях фламенко. Вбрання показали 80 дизайнерів з різних країн.

Волани й оборки — головний мотив, адже вони прикраса танцю. Образові з чорною гіпюровою сукнею додає яскравості червоний головний убір зі стрічок. Є й наряди в традиційний горошок, але його пожвавлюють квіти, плоди й навіть зображення риб.

Фламенко — це загальна назва андалузької пісні й танцю. Воно сягає корінням мавританської музичної культури. Пізніше на стиль фламенко значно вплинула циганська музика.

Образ танцівниці створює довга сукня з воланами, яка схожа на вбрання циганок. Вона називається «бата де кола». Доповнює образ іспанська шаль з довгими китицями.

Міжнародний показ мод фламенко проходить у Севільї у 26-те. На чотириденному заході покажуть 1700 суконь.
Коротке посилання на цю сторінку:

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенкоВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиВигадливе та дивовижне керамічне мистецтво показали в ЛондоніГодинник, який може точно йти 45 млн років, показали на виставці в ЖеневіУ Помпеях знайшли давню бенкетну залу з фрескамиУ Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестивальДо Перу повернулися 4600 археологічних артефактівВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні формиНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиною

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: