16.06.2022
Телеканал NTD

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенко

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенко

Показ мод фламенко Севілья, Іспанія Грайливі, строгі й фатальні. На подіум в іспанській Севільї виходять моделі..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Показ мод фламенко
Севілья, Іспанія

Грайливі, строгі й фатальні. На подіум в іспанській Севільї виходять моделі в традиційних сукнях фламенко. Вбрання показали 80 дизайнерів з різних країн.

Волани й оборки — головний мотив, адже вони прикраса танцю. Образові з чорною гіпюровою сукнею додає яскравості червоний головний убір зі стрічок. Є й наряди в традиційний горошок, але його пожвавлюють квіти, плоди й навіть зображення риб.

Фламенко — це загальна назва андалузької пісні й танцю. Воно сягає корінням мавританської музичної культури. Пізніше на стиль фламенко значно вплинула циганська музика.

Образ танцівниці створює довга сукня з воланами, яка схожа на вбрання циганок. Вона називається «бата де кола». Доповнює образ іспанська шаль з довгими китицями.

Міжнародний показ мод фламенко проходить у Севільї у 26-те. На чотириденному заході покажуть 1700 суконь.
Коротке посилання на цю сторінку:

Волани й оборки: в Іспанії проходить показ мод фламенкоУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоЛіванський гончар зберігає ремесло для майбутніх поколіньНайбільший у світі швейцарський прапор повісили на горі в АльпахПовернутися до коріння: школа в Кенії навчає місцевих традицій замість європейськихНарендра Моді разом з індійцями відзначив Міжнародний день йогиФестиваль квітів і трав: Вірменія відроджує знання предківПожежники поборолися на міжнародних змаганнях у ПольщіМісце кораблетрощі стало курортом

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: