22.07.2024
Телеканал NTD

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі Amphicar

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі Amphicar

Автомобіль-амфібія плаває озером Канберра, Австралія Австралійський колекціонер Ієн виганяє з гаража одну зі своїх 20 класичних..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Автомобіль-амфібія плаває озером
Канберра, Австралія

Австралійський колекціонер Ієн виганяє з гаража одну зі своїх 20 класичних машин. Але вона разюче відрізняється від інших. Лише на ній він може плавати озером Берлі Гриффін у Канберрі.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Це Amphicar 770 — автомобіль німецького виробництва. Такі будували в 60-х роках, і більшість із них знайшли своїх власників в Америці».

Ієн закохався в амфібію з першого погляду.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Друг прислав мені електронною поштою фотографію цього смішного автомобіля. І коли я на нього дивився, його саме виставили на продаж. Так усе й сталося».

Купивши авто, колекціонер почав його ремонтувати.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Першого разу він працював з пів години. Тягне добре, і я дуже ним задоволений. Нині вкладена в машину праця окупається».

Австралієць уже планує подорож за кордон.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«В Австралії три такі автомобілі, і ми, власники, добре знайомі. Наступного року ми повеземо їх до Європи й пропливемо Рейном».

Плавучі автомобілі Amphicar випускали всього сім років і побудували менш як чотири тисячі екземплярів. Велику частину експортували до США. Однак дорогі амфібії не мали великого попиту. Фірма збанкрутувала й закрилася. Зате тепер амфікари стали культовими.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі AmphicarВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні форми«Вірі та забобонам» присвятили 13-й Фестиваль піщаних скульптур у ДаніїУ швейцарському замку відкрилася перша Всесвітня бібліотека водиПрогулянка найромантичнішим садом світуОстанню картину Караваджо показали в ЛондоніВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрівНепальська альпіністка побила рекорд з найшвидшого сходження на ЕверестЛюди в Токіо поспішають помилуватися цвітінням сакури напередодні дощів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: