25.01.2021
Телеканал NTD

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі Amphicar

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі Amphicar

Автомобіль-амфібія плаває озером Канберра, Австралія Австралійський колекціонер Ієн виганяє з гаража одну зі своїх 20 класичних..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Автомобіль-амфібія плаває озером
Канберра, Австралія

Австралійський колекціонер Ієн виганяє з гаража одну зі своїх 20 класичних машин. Але вона разюче відрізняється від інших. Лише на ній він може плавати озером Берлі Гриффін у Канберрі.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Це Amphicar 770 — автомобіль німецького виробництва. Такі будували в 60-х роках, і більшість із них знайшли своїх власників в Америці».

Ієн закохався в амфібію з першого погляду.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Друг прислав мені електронною поштою фотографію цього смішного автомобіля. І коли я на нього дивився, його саме виставили на продаж. Так усе й сталося».

Купивши авто, колекціонер почав його ремонтувати.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Першого разу він працював з пів години. Тягне добре, і я дуже ним задоволений. Нині вкладена в машину праця окупається».

Австралієць уже планує подорож за кордон.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«В Австралії три такі автомобілі, і ми, власники, добре знайомі. Наступного року ми повеземо їх до Європи й пропливемо Рейном».

Плавучі автомобілі Amphicar випускали всього сім років і побудували менш як чотири тисячі екземплярів. Велику частину експортували до США. Однак дорогі амфібії не мали великого попиту. Фірма збанкрутувала й закрилася. Зате тепер амфікари стали культовими.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі AmphicarУ Києві відкрилася виставка квітів «Планета диких тварин»Гра на диджеріду допомагає австралійським пацієнтам швидше видужуватиМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларівІталійці насолоджуються весною на тюльпановому поліБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанівУ Мінську показали колекцію зі 120 кнопкових мобільних телефонівЦапи-серфінгісти навчають каліфорнійських дітей не боятися водиІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківУ Лондоні відкрилася виставка, присвячена «Алісі в Країні Чудес»