06.01.2021
Телеканал NTD

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі Amphicar

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі Amphicar

Автомобіль-амфібія плаває озером Канберра, Австралія Австралійський колекціонер Ієн виганяє з гаража одну зі своїх 20 класичних..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Автомобіль-амфібія плаває озером
Канберра, Австралія

Австралійський колекціонер Ієн виганяє з гаража одну зі своїх 20 класичних машин. Але вона разюче відрізняється від інших. Лише на ній він може плавати озером Берлі Гриффін у Канберрі.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Це Amphicar 770 — автомобіль німецького виробництва. Такі будували в 60-х роках, і більшість із них знайшли своїх власників в Америці».

Ієн закохався в амфібію з першого погляду.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Друг прислав мені електронною поштою фотографію цього смішного автомобіля. І коли я на нього дивився, його саме виставили на продаж. Так усе й сталося».

Купивши авто, колекціонер почав його ремонтувати.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«Першого разу він працював з пів години. Тягне добре, і я дуже ним задоволений. Нині вкладена в машину праця окупається».

Австралієць уже планує подорож за кордон.

[Ієн Олівер, колекціонер автомобілів]:
«В Австралії три такі автомобілі, і ми, власники, добре знайомі. Наступного року ми повеземо їх до Європи й пропливемо Рейном».

Плавучі автомобілі Amphicar випускали всього сім років і побудували менш як чотири тисячі екземплярів. Велику частину експортували до США. Однак дорогі амфібії не мали великого попиту. Фірма збанкрутувала й закрилася. Зате тепер амфікари стали культовими.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралієць плаває по озеру на ретроавтомобілі AmphicarЯкі фітнес-тенденції диктує 2021 рікРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуЧерез снігопад і закриті зимові курорти південнокорейці розкупили всі санкиМаски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір’яСанта-Клаус: «Слід дотримуватися всіх рекомендацій»Йорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Сирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»Замість авіарейсу — намет: в аеропорту Сінгапуру обладнали гламурний кемпінг