28.09.2024
Телеканал NTD

Інсталяція «Зрізи часу» має привабити шанувальників Instagram у Лондоні

Інсталяція «Зрізи часу» має привабити шанувальників Instagram у Лондоні

Незвичайна інсталяція Лондон, Велика Британія Нова мальовнича інсталяція «Зрізи часу» відкривається для відвідувачів однієї з лондонських..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Незвичайна інсталяція
Лондон, Велика Британія

Нова мальовнича інсталяція «Зрізи часу» відкривається для відвідувачів однієї з лондонських галерей. Її створила архітектор французького походження з Токіо Еммануель Муро.

[Еммануель Муро, архітектор]:
«Ця інсталяція називається “Зрізи часу”. Вона показує хід часу: минулого й майбутнього. Мене надихнуло розташування галереї. Вона стоїть неподалік від Гринвіцького меридіана. А називається вона “Галерея ЗАРАЗ”».

Інсталяція складається з десятків шарів, які уособлюють минуле, сьогодення й майбутнє.

[Еммануель Муро, архітектор]:
«Кожен шар символізує один рік. Там є білий шар, який уособлює минуле: із 2000 по 2019 рік. Також є 100 років кольорових шарів. Це майбутнє з 2020 по 2119 рік».

Такі інсталяції архітектор створює в усьому світі. Куратор виставки зазначає, що зібрати інсталяцію було непросто.

[Джемайма Баррілл, куратор виставки]:
«13 технічних фахівців постійно їздили на двох підіймачах угору та вниз. Загалом тут 168 тисяч номерів і дуже багато волосіні. Зібрали за два тижні. Ми просто в захваті від кінцевого результату».

Організатори кажуть, що така інсталяція привабить любителів яскравих постів в Instagram. Вони також закликають усіх відвідувачів брати невеликі аркуші паперу, писати на них важливі для них дати в минулому чи майбутньому й вивішувати на одну зі стін галереї.

Виставка триватиме до 19 квітня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Інсталяція «Зрізи часу» має привабити шанувальників Instagram у ЛондоніМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяПінболом захоплюється дедалі більше молодіНадихнула наука та природа: 17 незвичайних скульптур розмістили в Садах К’ю в ЛондоніУ Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестивальФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюМодний дім Dior показав свою осінню колекцію в Нью-ЙоркуПавич, коала та дракон: виставку квітів в індійському штаті Тамілнад присвятили дикій природіФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступним

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: