18.07.2021
Телеканал NTD

У Японії ведмедів від людських жител відганяє робот-вовк

У Японії ведмедів від людських жител відганяє робот-вовк

Цей схожий на вовка пристрій захищає японське місто Такікава від диких ведмедів. Останнім часом клишоногі часто..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Цей схожий на вовка пристрій захищає японське місто Такікава від диких ведмедів.

Останнім часом клишоногі часто з’являлися поблизу житлових районів. Відлякати цих звірів на Хоккайдо вирішили за допомогою технологій.

В очах робота-вовка — інфрачервоні датчики, які фіксують наближення. Він може повертати голову й видавати 60 різних загрозливих звуків. Серед них — звіряче виття, людський крик і постріл рушниці.

Такі технологічні страховиська створює японська компанія. За два роки розробники продали понад 70 штук.

У Країні Вранішнього Сонця мешкає уссурійський бурий ведмідь — один із найбільших підвидів родини. Зріст самців сягає 170 сантиметрів, вага — 500 кілограмів.

Міська влада заявляє, що наприкінці осені ведмеді стають особливо активними й небезпечними, бо прагнуть відгодуватися перед зимівлею. Але, відколи тут з’явився «вовк-монстр», до житлових районів ці звірі більше не приходять.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Японії ведмедів від людських жител відганяє робот-вовкООН: у ДР Конго голодує кожен третійВ Австралії аутистам допомагають влаштуватися на роботуВ Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні паличкиУгорці спалюють сміття, щоб опалювати будинкиУ Єгипті коні допомагають дітям із вадами розвитку поліпшити самопочуттяАвстралійський стоматолог зробив перший у світі протез лапи для коалиВ Іраку випустили в дику природу врятованих рідкісних ведмедівОперні співаки Англії допомагають людям, які перехворіли на COVID, правильно дихатиДіти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняття