22.02.2021
Телеканал NTD

Пінгвіни в акваріумі ПАР під час карантину відчували стрес

Пінгвіни в акваріумі ПАР під час карантину відчували стрес

Цей пінгвін на вигляд досить самотній. Насправді так воно і є. Як показав період пандемії, ці..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Цей пінгвін на вигляд досить самотній. Насправді так воно і є. Як показав період пандемії, ці тварини дуже погано переносять ізоляцію.

Це акваріум Two Oceans, що в південноафриканському Кейптауні. Він зачинив свої двері в березні. А відновив роботу лише недавно. У період карантину доглядачі спостерігали за своїми вихованцями й помічали зміни в поведінці.

[Шанет Рутгерс, головний доглядач]:
«Під час обмежувальних заходів ми п’ять місяців були закритими. У цей період пінгвіни не взаємодіяли з людьми. Першого місяця птахи не розуміли, що відбувається. Та вони, як і раніше, піднесено чекали, коли ж люди ввійдуть у двері. Вони шикувалися в лінію, чекали своєї черги й видавали звуки».

Пізніше в пінгвінів почали проявлятися ознаки великого стресу, адже замість сотень людей вони контактували лише з доглядачами.

[Шанет Рутгерс, головний доглядач]:
«У той період багато птахів билися один з одним і сварилися. Вони також бешкетували на пляжі».

В акваріумі мешкає 23 пінгвіни африканські й 13 пінгвінів чубатих. Тепер відвідувачі знову можуть на них подивитися. Та водночас мусять виконувати певні правила, зокрема тримати відстань.

Попри те, що іноземцям в’їзд до ПАР зараз значно обмежено, тут дуже сподіваються на внутрішній туризм.

[Карабо Маседі, блогер, що пише про подорожі]:
«Це розвага для всієї родини. Можна дізнатися, хто живе біля берегів ПАР, і порівняти з Європою чи Азією. Чому ні? Це популярне місце».

Карантинні заходи в ПАР були одними з найжорсткіших у світі. У країні діяла комендантська година. Людям не дозволяли займатися спортом на вулиці. Не можна було купувати сигарети й алкоголь.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пінгвіни в акваріумі ПАР під час карантину відчували стресПерукар навчилася майстерно стригти однією рукоюПродаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнесМенше дітей, але більше людей похилого віку: Південній Кореї загрожує демографічна кризаДо Великої Британії планують привезти стадо зубрів і шукають для них рейнджераНові випробування: чи допоможе змішання вакцин захиститися від штамів SARS-CoV-2Британські діти повертаються за шкільні партиМасаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські диніМініпарки допомагають афінянам пережити спеку й задухуУ США — найбільший за 20 років наплив мігрантів на південний кордон