21.11.2021
Телеканал NTD

У Берліні відкрився державний секонд-генд

У Берліні відкрився державний секонд-генд

Цей секонд-генд у Берліні на вигляд такий самий, як і решта таких магазинів у Німеччині та..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Цей секонд-генд у Берліні на вигляд такий самий, як і решта таких магазинів у Німеччині та інших країнах. Одяг, взуття, книжки та багато чого ще.

Однак цей магазин не зовсім звичайний. Він належить державі, і саме вона ним керує. Розташований секонд-генд в одному з торгових центрів.

[Штефан Тідов, секретар із питань захисту довкілля Берліна]:
«Ми хочемо підтримати ідею, що не потрібно викидати речі, які ще можуть служити. Ми хочемо популяризувати цю ідею».

Головне завдання таких магазинів — просувати політику безвідходного виробництва.

[Штефан Тідов, секретар із питань захисту довкілля Берліна]:
«Нам просто треба починати діяти. І коли ми це робимо, ми не лише можемо популяризувати цю ідею серед людей, а й зацікавлювати всілякі компанії».

Усі речі здебільшого збирають на кількох пунктах Берліна. Також тут демонструють свої товари деякі місцеві стартапи, які виробляють меблі з будівельного непотребу. Так, дерев’яні матеріали вони збирають на будмайданчиках міста.

[Андре Стішер, працівник стартапу ― виробника меблів із будсміття]:
«Так, ми робимо меблі зі старої будівельної деревини. Це не нове дерево, як, наприклад, в IKEA. Ми купуємо стару будівельну деревину в будівельних компаній».

Цей секонд-генд працюватиме не постійно, а лише пів року. Утім, влада обіцяє відкрити більше таких магазинів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Берліні відкрився державний секонд-генд«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандеміїПакистанські митники допомагають соколам, врятованим від контрабандистівДоглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібариВідсіч сарані: у Кенії корми й добрива роблять із комахПівденнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуУ США — найбільший за 20 років наплив мігрантів на південний кордонМолоді американці їдуть із великих міст заради просторих будинків у глибинціПерукар навчилася майстерно стригти однією рукоюДиректор школи в Австралії витратив канікули не на відпочинок, а на облаштування пісочниці