22.02.2021
Телеканал NTD

М’ясо без м’яса: у Великій Британії відкрили веганський «ковбасний» магазин

М'ясо без м'яса: у Великій Британії відкрили веганський «ковбасний» магазин

Шинка, карбонад та рулет з індички. І все ж у цих виробах немає ані грама м'яса...

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Шинка, карбонад та рулет з індички. І все ж у цих виробах немає ані грама м’яса. Такі продукти продають у першому у Великій Британії «ковбасному» магазині для веганів.

[Метью Фостер, співвласник магазину]:
«Усе це імітація м’яса. На смак це як м’ясо, і текстура теж як у м’яса. Різниця лише в тому, що все це рослинна їжа, отримана етичним шляхом. Вона екологічно безпечна й корисна для здоров’я. Вироби приготовлені зі свіжих овочів, бобів, зелені та спецій».

Продегустувати веганські «м’ясні» вироби пропонують перехожим.

[житель Лондона]:
«Це дуже незвично, але мені подобається. Не знаю, відчуття дуже дивні. На смак як звичайна пастрома й піцу чимось нагадує, але відчуття незвичайні».

[житель Лондона]:
«Я не проти цього. Гадаю, це смачно, але не треба давати такій їжі назву, яка їй не належить. Ви знаєте, що це веганська їжа, і назвіть її відповідно».

У веганському магазині ще продають паштети, котлети для гамбургерів, салямі, фарш та іншу імітацію м’ясних виробів.
Коротке посилання на цю сторінку:

М’ясо без м’яса: у Великій Британії відкрили веганський «ковбасний» магазинУкраїнцям пропонують відчути ДТП на спеціальному симуляторіДо Великої Британії планують привезти стадо зубрів і шукають для них рейнджераНа лаві вулкана в Ісландії смажать сосискиБезпритульним собакам Косова знаходять господарів у ЄС та СШАСенатори Франції відстояли право півнів кукурікати, а качок — крякатиГубернатор Техасу обіцяє розслідувати причини масштабного відключення світлаЄС дав Кіпру виняткове право виробляти й продавати сир халуміВідео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернетіУ Карпатах наплив туристів