22.02.2021
Телеканал NTD

Кубинські готелі приваблюють туристів органічною продукцією

Кубинські готелі приваблюють туристів органічною продукцією

Білосніжні пляжі, басейни й пальми з одного боку і грядки з травами, кукурудзою й овочами —..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Білосніжні пляжі, басейни й пальми з одного боку і грядки з травами, кукурудзою й овочами — з іншого.

На кубинському курорті Варадеро готелі тепер приваблюють відвідувачів органічною продукцією.

Після семи місяців перерви через пандемію коронавірусу сюди знову приїжджають іноземні туристи. І тепер гостей зустрічають свіжими продуктами з власного городу.

[Амадо Акоста, представник готелю]:
«Ми використовуємо ці трави, здебільшого ароматичні, які надходять із нашого городу на кухню й до барів. Усе, що тут вирощено — органічні продукти».

Власні грядки вже облаштувало коло 30 готелів Варадеро.

Вирощують, зокрема, редиску та стручкову квасолю.

[Юдьєль Інфанте, бармен]:
«Нам дуже вигідно мати в готелі город. Це дає змогу отримувати свіжі продукти, такі як м’ята й базилік. Ми можемо робити прості коктейлі, наприклад лимонад, із дуже свіжих продуктів, які вирощують у готелі».

Відвідувачі вже оцінили нововведення.

[Хуан Вальдес, відвідувач]:
«Вони виробляють у готелі натуральні й корисні для організму речі. Від них не гірше. Вони свіжі, навіть лимон дуже кислий».

Куба закривала кордони в березні. Однак зараз активно просуває свої курорти серед туристів, бо ця галузь є основним джерелом валюти.

Водночас обов’язкові деякі запобіжні заходи. В аеропорту всім роблять тести на коронавірус. У громадських місцях також постійно вимірюють температуру й стежать, щоб усі були в масках.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кубинські готелі приваблюють туристів органічною продукцією40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняЕкологи закликають не зривати й не купувати первоцвітиСенатори Франції відстояли право півнів кукурікати, а качок — крякатиПерші наслідки «брекзиту» на кордоні: паперова тяганина, черги й затримкиІталія залучить до боротьби з COVID-19 собак-шукачівНімеччина обмежить використання вакцини AstraZenecaВ Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні паличкиБерлінський шеф-кухар готує для пацієнтів лікарніВ Іраку випустили в дику природу врятованих рідкісних ведмедів