22.12.2021
Телеканал NTD

Чоловік у середньовічному одязі вбивав жителів Квебека мечем

Чоловік у середньовічному одязі вбивав жителів Квебека мечем

У канадському Квебеку в неділю стався кривавий напад. Чоловік, одягнений у середньовічний одяг і озброєний мечем,..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

У канадському Квебеку в неділю стався кривавий напад. Чоловік, одягнений у середньовічний одяг і озброєний мечем, почав кидатися на перехожих. У результаті двоє людей загинуло, п’ятеро було поранено.

Подія сталася біля парламентського пагорба в старій частині міста Квебек.

Поліція затримала нападника. Ним виявився 24-річний житель Монреаля. Правоохоронці зазначають, що поки не розуміють його мотивів. Кримінального минулого він не має.

Як повідомив голова поліції Квебека Роберт Піджен, кілька років тому чоловік висловлював намір учинити такий злочин. Цю інформацію, за словами Піджена, дістали в «медичному контексті».

[Роберт Піджен, голова поліції Квебека]:
«Думаю, нам потрібно ще підтвердити, що напад було продумано заздалегідь. Чоловік переодягнувся й вийшов із холодною зброєю, щоб убивати випадкових перехожих. Однак я вважаю, що він насправді це спланував».

Повідомляють, що підозрюваний не чинив ніякого опору під час арешту.

[Роберт Піджен, голова поліції Квебека]:
«Факт полягає в тому, що він хотів атакувати якомога більше людей. Такий висновок ми зробили на основі його поведінки під час затримання. Ми не мали жодної інформації про його кримінальне минуле до арешту, а також про його наміри у Квебеку».

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо висловив співчуття жертвам та їхнім родичам. Він також подякував екстреним службам за швидке реагування.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чоловік у середньовічному одязі вбивав жителів Квебека мечемЩонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в ГімалаяхУ Польщі посилюють карантинні заходиПовені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації триваютьПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунаміБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїПівніч Болівії затопило — людей евакуюютьПрокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелуДо постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога