22.02.2021
Телеканал NTD

Біля берегів Франції перекинувся човен із мігрантами — четверо осіб загинуло

Біля берегів Франції перекинувся човен із мігрантами — четверо осіб загинуло

Біля французького міста Лон-Плаж перекинувся човен з іранськими мігрантами. Вони намагалися перетнути Ла-Манш і потрапити до..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Біля французького міста Лон-Плаж перекинувся човен з іранськими мігрантами. Вони намагалися перетнути Ла-Манш і потрапити до Великої Британії.

Загинуло двоє дітей п’яти та восьми років, а також чоловік і жінка. Ще 15 осіб вдалося врятувати. Вісім із них постраждали від переохолодження, у двох була зупинка серця.

[Ерве Турмент, заступник префекта Дюнкерка]:
«Усіх евакуювали. Я організував ретельні пошуки, які зараз у пріоритеті. Тут є обладнання для надання допомоги постраждалим, які в будь-якому стані».

Постраждалих мігрантів доставили до лікарень Кале й Дюнкерка, інших затримали для опитування.

Човен перекинувся за два кілометри від берега. Його помітив місцевий яхтсмен. До місця лиха вирушило чотири французьких патрульних судна й одне рибальське, а також вертоліт.

Причину інциденту поки не встановлено. Відомо, що цього дня на Ла-Манші був сильний, поривчастий вітер.

Цього року перепливли протоку й перебралися до Великої Британії 7400 мігрантів. Щонайменше сім осіб загинуло. У 2019 році Ла-Манш перетнуло 1800 шукачів притулку, загинуло четверо.

Британський уряд неодноразово вимагав від французької влади вжити дієвих заходів для запобігання нелегальній міграції через Ла-Манш. Однак та каже, що Велика Британія як магніт притягує мігрантів, і їх важко зупинити.

Шукачі кращого життя перетинають протоку на переповнених гумових човнах або на саморобних плотах. Іноді просто вплав.
Коротке посилання на цю сторінку:

Біля берегів Франції перекинувся човен із мігрантами — четверо осіб загинулоДерждепартамент США додав до «чорного списку» двох іранських чиновниківІзраїль і Косово встановили дипломатичні відносиниВійськовики М’янми відкрили вогонь під час похорону загиблого протестувальникаЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантамиУ Франції повені затоплюють житлові будинкиВійськовики М’янми стверджують, що перевороту не булоПрезидента Чаду вбито, армія обіцяє вибори через 18 місяцівЧлен партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненніУ М’янмі сталися найбільш кровопролитні сутички з часу перевороту