22.01.2021
Телеканал NTD

У В’єтнамі понад 50 осіб стали жертвами зсуву

У В'єтнамі понад 50 осіб стали жертвами зсуву

Тайфун «Молаве» налетів на В'єтнам і спричинив зсуви. Рятувальники розбирають завали. Так, у віддаленій місцевості провінції..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Тайфун «Молаве» налетів на В’єтнам і спричинив зсуви. Рятувальники розбирають завали.

Так, у віддаленій місцевості провінції Куангнам зсув зійшов на село. Загинуло щонайменше 53 людини. 34 жителів удалося врятувати, ще 13 шукають.

«Молаве» став одним із найсильніших тайфунів у В’єтнамі за останні 20 років. Від розгулу стихії постраждало 56 тисяч будинків. Мільйони жителів залишилися без електроенергії.

Вдаривши по центральній частині країни, у середу тайфун ослаб до тропічної депресії. Наступного дня в найбільш постраждалих регіонах розпогодилося, що допомагає роботі рятувальників.

Цей тайфун — лише остання крапля в низці стихійних лих, від яких В’єтнам постраждав у жовтні. У країні йдуть сильні дощі, спричиняючи повені та зсуви. Постраждало більш як мільйон осіб, понад 150 загинуло. Десятки вважають зниклими безвісти. Служби порятунку працюють на межі можливостей.
Коротке посилання на цю сторінку:

У В’єтнамі понад 50 осіб стали жертвами зсувуДо постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомогаДо Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загибліЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під завалами10 осіб загинуло внаслідок стрілянини в супермаркеті в КолорадоВійськовики М’янми відкрили вогонь під час похорону загиблого протестувальникаНа Тайвані сталася найбільша за 40 років аварія на залізниціУ Польщі посилюють карантинні заходиБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонами