16.08.2022
Телеканал NTD

У Туреччині друга лавина вбила рятувальників, які шукали жертв першої

У Туреччині друга лавина вбила рятувальників, які шукали жертв першої

Сходження лавин Бахчесарай, Туреччина У Туреччині внаслідок сходження двох лавин загинуло щонайменше 38 осіб, 53 постраждало...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Сходження лавин
Бахчесарай, Туреччина

У Туреччині внаслідок сходження двох лавин загинуло щонайменше 38 осіб, 53 постраждало. Трагедія сталася в районі Бахчесарай провінції Ван.

Під час сходження першої лавини у вівторок увечері загинуло п’ятеро людей. Туди прибуло близько 300 рятувальників. Восьмеро людей вдалося витягти з-під снігу живими, двох уважають зниклими безвісти. Наступного дня в цьому ж місці зійшла друга лавина й убила ще більше людей, переважно рятувальників.

[Таїп Ердоган, президент Туреччини]:
«Ми отримали оновлену інформацію. У другій лавині загинуло 33 людини, нехай вони спочивають з миром. На жаль, лавини й зсуви небезпечні».

На місці тривають рятувальні роботи. Як повідомляють турецькі ЗМІ, у них беруть участь також жителі Бахчесараю й військові. Заважають погодні умови — густий туман, вітер і снігопади.

Загалом з-під снігу живими витягли близько 30 осіб. Як повідомив міністр внутрішніх справ Туреччини, один з автомобілів витягли з-під шару завтовшки близько п’яти метрів. В машинах під завалами ще може бути приблизно 50 рятувальників.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Туреччині друга лавина вбила рятувальників, які шукали жертв першоїРосійські ракети влучили в торговий центр у Кременчуці«Усе зруйновано»: жителі Кентукі прибирають завали після повеніПожежа на фабриці в Дацці: шестеро загиблихВ Австралії через повені можуть евакуювати 32 000 людейЧерез повінь в Індії поширюється інфекціяСходження льодовика в Альпах: пошуки альпіністів триваютьСтрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітейУбивство експрем’єра Японії: нападник розкрив свої мотивиВ укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилося

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: