26.06.2021
Телеканал NTD

У Туреччині друга лавина вбила рятувальників, які шукали жертв першої

У Туреччині друга лавина вбила рятувальників, які шукали жертв першої

Сходження лавин Бахчесарай, Туреччина У Туреччині внаслідок сходження двох лавин загинуло щонайменше 38 осіб, 53 постраждало...

Дата завантаження: 2021-02-26

video

Сходження лавин
Бахчесарай, Туреччина

У Туреччині внаслідок сходження двох лавин загинуло щонайменше 38 осіб, 53 постраждало. Трагедія сталася в районі Бахчесарай провінції Ван.

Під час сходження першої лавини у вівторок увечері загинуло п’ятеро людей. Туди прибуло близько 300 рятувальників. Восьмеро людей вдалося витягти з-під снігу живими, двох уважають зниклими безвісти. Наступного дня в цьому ж місці зійшла друга лавина й убила ще більше людей, переважно рятувальників.

[Таїп Ердоган, президент Туреччини]:
«Ми отримали оновлену інформацію. У другій лавині загинуло 33 людини, нехай вони спочивають з миром. На жаль, лавини й зсуви небезпечні».

На місці тривають рятувальні роботи. Як повідомляють турецькі ЗМІ, у них беруть участь також жителі Бахчесараю й військові. Заважають погодні умови — густий туман, вітер і снігопади.

Загалом з-під снігу живими витягли близько 30 осіб. Як повідомив міністр внутрішніх справ Туреччини, один з автомобілів витягли з-під шару завтовшки близько п’яти метрів. В машинах під завалами ще може бути приблизно 50 рятувальників.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Туреччині друга лавина вбила рятувальників, які шукали жертв першоїУ Хорватії п’ять землетрусів за три дні, є загибліУ Франції повені затоплюють житлові будинкиБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихВ Іспанії зафіксували рекордно низьку температуру повітряБойовики вбили 100 осіб у двох селах на заході НігеруПовені в Індонезії: десятки тисяч людей мусили покинути свій дімКадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райониПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в Японії