22.01.2021
Телеканал NTD

Позашлюбна дочка екскороля Бельгії Альберта II здобула титул принцеси

Позашлюбна дочка екскороля Бельгії Альберта II здобула титул принцеси

Бельгійська художниця Дельфіна Боель виграла судовий процес і здобула титул принцеси. Її визнали позашлюбною дочкою колишнього..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Бельгійська художниця Дельфіна Боель виграла судовий процес і здобула титул принцеси. Її визнали позашлюбною дочкою колишнього короля Бельгії Альберта II. Тепер вона може користуватися прізвищем Саксен-Кобург-Готської династії.

[Дельфіна Боель, позашлюбна дочка Альберта II]:
«Я, як і раніше, буду Дельфіною і не збираюся ходити вулицями й кричати, що я принцеса. Однак, якщо якась благодійна організація потребуватиме допомоги й попросить мене виступити й назвати свій титул, то я буду щаслива зробити добру справу».

Альберт II успадкував престол у 93-му році. А в 99-му громадськість дізналася про його позашлюбну дочку. Як з’ясувалося, у 60-х роках тоді ще майбутній монарх мав довгий роман із баронесою Сібілл де Селіс Лонгшам. У 68-му вона народила дочку Дельфіну.

У 2013 році король відмовився від трону на користь сина Філіппа. Одночасно з цим він утратив королівський імунітет. Тоді Боель звернулася до суду, щоб довести батьківство Альберта.

У листопаді 2018 року від екскороля зажадали пройти тест ДНК, але той не погодився. Такий аналіз у Бельгії здавати необов’язково, але відмову вважають визнанням батьківства.

Альберт подав апеляцію на рішення суду. Після чого монарха змусили пройти тест, погрожуючи штрафом. У січні цього року за допомогою аналізів установили, що Боель — справді дочка екскороля Бельгії.

Дельфіна каже, що колись телефонувала батькові, щоби той захистив її матір від переслідування журналістів. Однак тоді монарх попросив його не турбувати й сказав, що позашлюбних дочок він не має.
Коротке посилання на цю сторінку:

Позашлюбна дочка екскороля Бельгії Альберта II здобула титул принцесиОскільки гірськолижні курорти закрито, французи відпочивають на пляжахНова Зеландія й Австралія відновили сполучення між країнами без обов’язкового карантинуРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльностіУ Бразилії — рекорд добової кількості смертей від COVID-19Берлінський шеф-кухар готує для пацієнтів лікарніБританська компанія придумала, як робити з масок шкільні стільціМасаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські диніЗ трудового табору — до мерії англійського міста: історія однієї жительки КНДР