04.07.2021
Телеканал NTD

Бразильський кур’єр не дозволяє інвалідності перемогти себе

Бразильський кур'єр не дозволяє інвалідності перемогти себе

Бразилець Жуліану щодня їздить по Сан-Паулу й доставляє клієнтам їжу. На відміну від інших кур'єрів його..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Бразилець Жуліану щодня їздить по Сан-Паулу й доставляє клієнтам їжу. На відміну від інших кур’єрів його мотоцикл не звичайний, а триколісний і з майданчиком для інвалідного візка.

П’ять років тому Жуліану потрапив в аварію й відтоді не може ходити. Спочатку він не міг упоратися з душевною травмою.

[Жуліану Дауреліу, кур’єр]:
«Я тричі намагався накласти на себе руки, але, на щастя, нічого не вийшло. Я ні про що не шкодую, тому що життя триває, і тепер я щасливий. Моя дружина завжди поруч. Вона допомагає мені, роблячи мене сильнішим, і постійно морально підтримує».

Коли Жуліану змирився з тим, що сталося, то вирішив не давати інвалідності себе перемогти. Він зібрав 2200 доларів, переобладнав мотоцикл і став працювати кур’єром.

[Жуліану Дауреліу, кур’єр]:
«У житті нема на що скаржитися. Жити дуже добре. Усе погане, що сталося колись, обертається чимось хорошим. У житті немає нічого випадкового. Спочатку я страждав через інвалідність, а тепер у мене все добре».

Жуліану почав працювати пів року тому, якраз тоді, коли світ охопила пандемія. Цей дохід допомагає його сім’ї протриматися у важкі часи. Подружжя навіть може щоп’ятниці дозволити собі святкову вечерю. Але головне для чоловіка інше.

[Жуліану Дауреліу, кур’єр]:
«Робота кур’єра не для людей з інвалідністю на візках. Ставши кур’єром, я долаю перешкоди й труднощі. І оскільки ми, візочники, корисні, значить, ми не інваліди. Ми можемо багато чого робити й здатні на все. Потрібно просто постаратися».

Деякі клієнти дивуються, коли бачать кур’єра в інвалідному візку. Але всі ставляться з повагою і захоплюються його незвичайним мотоциклом. За пів року Жуліану перетворився в Сан-Паулу на місцеву знаменитість і ні разу з ним погано не поводилися.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бразильський кур’єр не дозволяє інвалідності перемогти себеВ Австралії поруч із будинком для людей похилого віку з’явився дитячий центрВолонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритисяВ Австралії дощі допомогли відновитися популяції бджілЖитель Берліна проводить онлайн-екскурсіїНімецький фітнес-центр установив на вулиці навіси й пустив відвідувачів тренуватисяУ Великій Британії з’явиться перший у світі повітряний порт для дронів та аеротаксіУ Великій Британії розробили оригамі-одяг, що ніби росте разом із дитиноюГубернатор Техасу обіцяє розслідувати причини масштабного відключення світлаГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелю