22.01.2021
Телеканал NTD

Велика Британія заручилася підтримкою В’єтнаму в приєднанні до TTП2

Велика Британія заручилася підтримкою В'єтнаму в приєднанні до TTП2

Велика Британія ще на крок наблизилася до приєднання до Всеосяжної і прогресивної угоди для транстихоокеанського партнерства..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Велика Британія ще на крок наблизилася до приєднання до Всеосяжної і прогресивної угоди для транстихоокеанського партнерства (ТТП2). Британський міністр закордонних справ Домінік Рааб заручився в цьому питанні підтримкою Ханоя під час свого дводенного візиту до В’єтнаму.

Ця угода нині об’єднує 11 країн Азійсько-Тихоокеанського регіону, зокрема В’єтнам, Японію, Мексику, Сінгапур, Нову Зеландію, Канаду та Австралію. Вона знижує тарифні бар’єри й регулює низку внутрішніх правил, зокрема щодо трудових відносин та інтелектуальної власності.

В’єтнам недавно уклав угоду про вільну торгівлю з Євросоюзом. А Велика Британія, яка покинула лави блоку, намагається зміцнити відносини з Асоціацією держав Південно-Східної Азії. Так Рааб, перебуваючи у В’єтнамі, провів віртуальну зустріч зі своїми колегами з АСЕАН, на якій обговорили пандемію COVID-19.

Раніше голова МЗС Великої Британії ще відвідав Південну Корею. Там він побував у демілітаризованій зоні на кордоні з КНДР, а також зустрівся в Сеулі з південнокорейським міністром закордонних справ.

[Домінік Рааб, міністр закордонних справ Великої Британії]:
«Ми вже співпрацюємо щодо багатьох питань. Так, я знаю, що сьогодні буде час, щоб обговорити спільну мету — створення вакцини від коронавірусу, її важливість для корейців і британців, а також як разом захиститися від загрози глобальної другої хвилі».

Міністри також обговорили низку інших питань, зокрема торгівлю та інвестиції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велика Британія заручилася підтримкою В’єтнаму в приєднанні до TTП2ЄС обіцяє Туреччині нове стабільне фінансування за стримування біженцівФейсбук позбавив австралійців можливості ділитися новинамиЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантами38 осіб загинуло в середу під час протестів у М’янміСвітова організація торгівлі обрала нового генерального директораДля допомоги Ємену ООН зібрала тільки половину потрібної сумиБайден підписав три укази, що скасовують міграційну політику ТрампаВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоУ М’янмі стався військовий переворот