22.02.2021
Телеканал NTD

В Австралії гігантський механізм створює штучні хвилі для серфінгу

В Австралії гігантський механізм створює штучні хвилі для серфінгу

Новий райський куточок для серфінгістів з'явився біля австралійського міста Єппун. Води цього озера не заспокоюються, поки..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Новий райський куточок для серфінгістів з’явився біля австралійського міста Єппун. Води цього озера не заспокоюються, поки працює спеціальна установка. Гігантська платформа, розгойдуючись, створює хвилі.

[Марк Окчілупо, колишній чемпіон світу із серфінгу]:
«Це нововведення не набридає. Тут кожне заняття серфінгом захоплює».

[Мейсі Каллаган, серфінгістка]:
«Мені навіть мову відібрало. Це дивовижне місце, і тут дуже весело».

За годину виникає 2000 хвиль.

[Вейн Дарт, працівник компанії — виробника генератора хвиль]:
«Посередині озера розміщено великий пристрій — генератор хвиль. Він гойдається вгору й униз, створюючи хвилі, які розходяться й ударяються об рифи».

Установка створює п’ять типів хвиль, тому тренуватися тут можуть і новаки.

[Вейн Дарт, працівник компанії — власника генератора хвиль]:
«99 % жителів світу ніколи не займалися серфінгом. Гадаю, вони захотіли б спробувати».

А ось професіонали приїздять сюди постійно. Серед них і колишній чемпіон світу із серфінгу Марк Окчілупо.

[Марк Окчілупо, колишній чемпіон світу із серфінгу]:
«Я змалку мріяв про таку установку, але не думав, що вона з’явиться. А тепер вона є, і, здається, один тип хвиль назвали моїм ім’ям. Я цим дуже пишаюся».

[Мейсі Каллаган, серфінгістка]:
«Більшій частині серфінгістів тут подобається, бо зручніше тренуватися. На однакових хвилях легше відпрацьовувати нові трюки».

Компанія, що побудувала установку, отримала понад 500 заявок з усього світу. Та все ж штучні хвилі ніколи не замінять океанські.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Австралії гігантський механізм створює штучні хвилі для серфінгуПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропівУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоЯк у зоопарку Таїланду тигрів рятують від спекиБоротьба й кінські перегони: традиційний фестиваль у ПакистаніВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиМотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризму