02.10.2021
Телеканал NTD

Кашмір приваблює туристів перегонами на шикарах на озері Дал

Кашмір приваблює туристів перегонами на шикарах на озері Дал

На мальовничому озері Дал в індійському Срінагарі готуються до змагань власники дерев'яних човнів-шикарів. У мальовничих перегонах..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

На мальовничому озері Дал в індійському Срінагарі готуються до змагань власники дерев’яних човнів-шикарів. У мальовничих перегонах бере участь понад десять осіб. Мета заходу — привабити до колись популярного туристичного місця більше гостей.

[глядачка]:
«Ми дуже раді подивитися перегони на шикарах. Люди охоче беруть у них участь. Також зібралося багато глядачів. Нам дуже сподобалося».

Змагання організували військовики. Вони ще підготували для учасників призи.

Озеро Дал лежить серед Гімалаїв у штаті Джамму та Кашмір. Його називають срінагарським скарбом. А шикари — культурний символ Кашміру.

Їх використовують рибалки й збирачі водяних рослин. Ще на них катають туристів. На човні поміщаються шість пасажирів і весляр. Він сидить на кормі й керує шикаром за допомогою широкого весла.

Влада штату намагається відродити туристичну галузь, яка постраждала через конфлікт Індії з Пакистаном, а ще через пандемію. Туризм раніше був важливим джерелом доходу Кашміру.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кашмір приваблює туристів перегонами на шикарах на озері ДалПандемія підвищила попит на вінілові платівки«Крижаний храм» у Швейцарських Альпах приваблює десятки відвідувачів«Ламання четвертої стіни»: нова виставка в РиміКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахНайдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у ФлоридіЧирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людейЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»У кафе Боготи подають «золоті гамбургери»Лондонський зоопарк знову відкрився після карантину