04.03.2021
Телеканал NTD

Болівійці зустрічають день весняного рівнодення

Болівійці зустрічають день весняного рівнодення

Високо в Андах болівійські індіанці підіймають долоні до сонця. Вони святкують весняне рівнодення й роблять підношення..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Високо в Андах болівійські індіанці підіймають долоні до сонця. Вони святкують весняне рівнодення й роблять підношення богині землі й родючості Пачамамі. Індіанці також моляться, щоб закінчилася пандемія.

[Луїс Лімачі, голова громади індіанців]:
«Ми проводимо цю церемонію, щоб коронавірус покинув Болівію і ніколи не повертався. Хай він іде назад до Китаю».

[Леонардо Монтано, заступник міністра з деколонізації Болівії]:
«У цьому священному для нашої країни місці ми просимо відродити економіку. Пора її зміцнити, бо епідемія коронавірусу завдала нам економічних проблем».

Індіанці вірять, що Пачамама живе в горах і піклується про всіх тварин, які там мешкають. Від неї також залежить, чи буде рік урожайним. Щоб задобрити богиню, їй підносять дари — лікарські рослини, їжу та мінерали. Місце, де складають підношення, уважається священним.

Пачамаму шанують також у Перу, Чилі та Аргентині.
Коротке посилання на цю сторінку:

Болівійці зустрічають день весняного рівноденняЧерез карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфомСанта-Клаус: «Слід дотримуватися всіх рекомендацій»У Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilУ Києві пропонують робити новорічні іграшки власноручПандемія підштовхнула казахстанців до сходжень на Тянь-ШаньСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»«Вечеря на колесах»: кулінарна школа придумала ідею ресторану на час карантину