28.08.2021
Телеканал NTD

Як пандемія позначилася на тому, у що грають діти?

Як пандемія позначилася на тому, у що грають діти?

Як пандемія відбилася на іграх дітей? Відповідь на це запитання шукають на виставці іграшок, яка проходить..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Як пандемія відбилася на іграх дітей? Відповідь на це запитання шукають на виставці іграшок, яка проходить у Нью-Йорку, адже наближається різдвяний сезон.

Експерти кажуть, що нині під час карантину батьки намагаються знайти щось таке, що відвернуло б увагу їхніх дітей від телевізорів та інших електронних гаджетів.

[Джим Сільвер, головний редактор вебсайту про іграшки]:
«Попит на іграшки насправді зріс. А все тому, що діти постійно сидять удома. Деякі іграшки продаються ліпше за інші. Це, зрозуміло, ігри й активні розваги. Особливо популярні інженерно-математичні іграшки».

Як показують дослідження, тепер батьки намагаються придумати ігри, у яких би брала участь уся сім’я. Також популярні ляльки й пупси. Це підтверджує 7-річна голлівудська зірка Лексі Рейб, яка вже встигла знятися в «Месниках» та «Годзіллі».

[Лексі Рейб, акторка]:
«У неї росте волосся, і вона теж росте разом зі мною. Раніше на ній була ковдрочка. Але потім її ніжки висунулися, і вона сказала: «Вона мені вже не подобається». Це так мило».

Мама Лексі каже, що під час пандемії дітям потрібні іграшки, які розвивають фантазію.

[Джессіка Рейб, покупниця]:
«Вона, як і раніше, любить ляльки. Тварини й ляльки тепер для неї важливіші, бо це дає їй змогу пофантазувати».

Також добре продаються іграшки, які містять усередині для дітей якісь сюрпризи.

[Джим Сільвер, головний редактор вебсайту про іграшки]:
«В індустрії іграшок сталося те, що саме пакування й процес розпаковування іграшок стали великою частиною ігор».

Водночас останніми місяцями не було жодних нових фільмів, тому стало менше іграшок різних кінематографічних франшиз.

[Джим Сільвер, головний редактор вебсайту про іграшки]:
«Цього року не вийшли «Месники». Також мали вийти фільми про посіпак та мисливців за привидами. Але їх перенесли на наступний рік. А без фільмів немає й іграшок».

Продаж товарів відомих брендів іде добре. А ось новим вийти на ринок стало важче. Утім, як завжди, остаточне рішення буде за головними маленькими суддями. І свій вердикт вони винесуть уже зовсім скоро, коли настануть різдвяні свята.
Коротке посилання на цю сторінку:

Як пандемія позначилася на тому, у що грають діти?Східні солодощі на рожні: у Йорданії по-новому готують кнафеРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуРіздвяний вертеп на воді: незвичайна інсталяція у Венеціанській лагуніВиробництво намистин у Венеційській лагуні можуть додати до списку ЮНЕСКОУ Києві відкрили перший міський туристичний інформаційний центр3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївСанта-Клаус: «Слід дотримуватися всіх рекомендацій»У Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиУ Києві запалили вогні на головній новорічній ялинці