22.03.2021
Телеканал NTD

Рідкісні білі дельфіни повернулися у води поблизу Гонконгу

Рідкісні білі дельфіни повернулися у води поблизу Гонконгу

Раніше води біля узбережжя Гонконгу були неспокійними. Тут ходили пороми, які возили пасажирів до сусіднього Макао...

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Раніше води біля узбережжя Гонконгу були неспокійними. Тут ходили пороми, які возили пасажирів до сусіднього Макао.

Однак тепер через пандемію й карантинні заходи тут надзвичайно тихо. Завдяки цьому сюди повернулися індо-тихоокеанські горбаті дельфіни, яких також називають китайськими.

[Ліндсі Портер, фахівець із питань морської фауни]:
«Ми помітили, що відколи в цій місцевості перестали ходити пороми, дельфіни, яких ми не бачили чотири-п’ять-шість років, повернулися до гонконзького місця проживання».

Тепер у науковців виникла можливість вивчити поведінку рідкісних дельфінів. Вони роблять знімки тварин, яких стали зустрічати частіше, ніж раніше.

Вони також фіксують звуки, які видають дельфіни під час спілкування.

Утім, поки дослідники кажуть, що пандемія навряд чи приведе до відчутного збільшення популяції.

[Ліндсі Портер, фахівець із питань морської фауни]:
«Іноді здається, що ми просто документуємо процес зникнення дельфінів. Та важливо, щоб ми розуміли, як люди та їхня діяльність упливають на популяції дельфінів. Можливо, ми зможемо використати ці знання, щоб урятувати інші види дельфінів».

За даними Всесвітнього фонду природи, у дикому середовищі живе коло 2000 білих китайських дельфінів. Цього недостатньо для стійкості популяції.

Утім, місцева влада останніми роками запровадила деякі заходи для збереження виду. Вона також заснувала шість морських парків, де рух суден частково обмежено.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісні білі дельфіни повернулися у води поблизу ГонконгуЄС і Велика Британія наклали на окремих громадян КНР санкції за злочини в регіоні СіньцзянУ Європі та США засудили напад на друкарський цех Epoch Times у ГонконзіГонконжці можуть подавати на візу, яка потім дасть їм змогу стати британськими громадянамиПекін ще більше обмежив вплив демократичної опозиції ГонконгуHuman Rights Watch звинувачує Китай у порушенні прав людини напередодні зимової Олімпіади-2022Співробітник ВООЗ: Китай відмовився надавати дані про ранні випадки захворювання на COVID-19Гонконжці емігрують до Великої Британії разом зі своїми домашніми улюбленцямиПродемократичних активістів повернули з материкового Китаю до Гонконгу, де їм висунуть нові звинувачення