01.09.2021
Телеканал NTD

Мігранти на острові Лесбос після пожежі не хочуть селитися в тимчасовому таборі

Мігранти на острові Лесбос після пожежі не хочуть селитися в тимчасовому таборі

Влада Греції намагається переконати мігрантів на острові Лесбос оселитися в тимчасовому наметовому містечку. Коло 12 тисяч..

Дата завантаження: 2021-03-01

video

Влада Греції намагається переконати мігрантів на острові Лесбос оселитися в тимчасовому наметовому містечку. Коло 12 тисяч людей опинилися тут без даху над головою після пожежі в таборі «Морія», яка знищила майже всі будівлі.

Однак люди не поспішають селитися в наметах. Вони вимагають, щоб їм дозволили відправитися на материкову частину Греції.

[Мустафа, мігрант з Афганістану]:
«Тут, як бачите, побудували новий табір. Нас хочуть туди перемістити. Але там погано. Це буде таке ж пекельне місце, як «Морія». Мені здається, що тут ліпше, бо там ми як у тюрмі, виходити не можна. Як бачите, на вулиці опинилися і інваліди, і вагітні».

Тим часом міністр у справах міграції Греції закликав людей якнайшвидше оселитися в таборі.

[Нотіс Мітарачі, міністр з питань міграції Греції]:
«Ми вважаємо, що за найближчі кілька днів усі перемістяться до укриттів. Деякі вирішили, що, якщо залишатимуться на вулиці, то зможуть перебратися на материкову частину або до інших країн Євросоюзу. Однак будь-які переміщення відбуватимуться поступово й організовано. І, безумовно, це будуть люди з тимчасового табору».

У всіх, хто прибуває до тимчасових притулків, беруть аналізи на новий коронавірус. Як мінімум у семи осіб його вже виявили. Хворих помістили на карантин.

[Манос Логотетіс, представник міністерства міграції Греції]:
«Тут є представники головного управління органів охорони здоров’я. Вони враховують усі випадки зараження коронавірусом. Також у таборі є зона ізоляції. Її охороняє поліція».

На острові Лесбос живе 86 тисяч осіб. Водночас там перебуває понад 12 тисяч мігрантів. Влада Греції за останні місяці вже перевезла з острова на материк понад 13 тисяч біженців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мігранти на острові Лесбос після пожежі не хочуть селитися в тимчасовому таборіМодний аксесуар року: якими були маски для обличчяУ Києві стартувала всеукраїнська акція «Нагодуй птахів узимку»Гості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелюНовий штам коронавірусу: країни ЄС не впускають британцівУ Великій Британії розробили оригамі-одяг, що ніби росте разом із дитиноюУгорці спалюють сміття, щоб опалювати будинкиЯк пандемія 2020 року позначилася на світі тваринЮрист і боксер в одній особі допомагає жителям кенійських нетрівБорис Джонсон запровадив в Англії новий карантин