21.10.2021
Телеканал NTD

Іспанія перша в Західній Європі виявила загалом пів мільйона випадків зараження коронавірусом

Іспанія перша в Західній Європі виявила загалом пів мільйона випадків зараження коронавірусом

Іспанія першою в Західній Європі зареєструвала загалом понад 500 тисяч випадків захворювання на COVID-19. Другий спалах..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Іспанія першою в Західній Європі зареєструвала загалом понад 500 тисяч випадків захворювання на COVID-19. Другий спалах епідемії збігся з відкриттям шкіл, й інфекція поширюється здебільшого серед молоді.

Водночас нині вмирає набагато менше людей, ніж у березні та квітні. Тоді за добу йшло з життя понад 800 пацієнтів, а тепер ось як місяць реєструють не більш як 100 померлих. Усього в Іспанії коронавірус забрав майже 30 тисяч життів. Загальний рівень смертності — близько 6 %. Це нижче, ніж в Італії, Великій Британії та Франції.

Координатор із надзвичайних ситуацій міністерства охорони здоров’я Іспанії Фернандо Сімон повідомляє, що людей, які потребують госпіталізації, побільшало.

[Фернандо Сімон, представник міністерства охорони здоров’я Іспанії]:
«Зараз майже 7900 ліжок зайнято пацієнтами з COVID-19 або тими, у кого є підозра на коронавірус. Тяжкохворих теж побільшало. У відділеннях інтенсивної терапії перебуває понад 1000 осіб».

Осередком епідемії в Іспанії став Мадрид. Там зареєстровано 30 % усіх випадків зараження. Влада не виключає запровадження локальних обмежень.

[Фернандо Сімон, представник міністерства охорони здоров’я Іспанії]:
«Чого не можна уникати, так це вжиття заходів та карантину. Не можна допустити запізнілого вжиття заходів».

Іспанія стоїть на другому місці в Європі після Росії за загальною кількістю виявлених випадків зараження коронавірусом. Перше ж місце у світі посідають США. Потім іде Індія, яка вже випередила Бразилію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Іспанія перша в Західній Європі виявила загалом пів мільйона випадків зараження коронавірусомСвітова організація торгівлі обрала нового генерального директораЗ трудового табору — до мерії англійського міста: історія однієї жительки КНДРЗвела пандемія: як подружилися британський студент і француженка-довгожителькаГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелю40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїМолоді американці їдуть із великих міст заради просторих будинків у глибинціМініпарки допомагають афінянам пережити спеку й задухуНа Індонезію налетів циклон «Сероя»: близько 100 загиблих