22.01.2021
Телеканал NTD

Бразильські ветеринари рятують постраждалих звірів у лісах Амазонії

Бразильські ветеринари рятують постраждалих звірів у лісах Амазонії

Ця мавпочка та її дитинча — нові пацієнти ветеринарної клініки в бразильському місті Порту-Велью. Вони потрапили..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Ця мавпочка та її дитинча — нові пацієнти ветеринарної клініки в бразильському місті Порту-Велью. Вони потрапили під машину, коли втікали від лісових пожеж в Амазонії. Улітку таких випадків багато, тож і ветеринари мають чимало роботи.

[Карлуш Енріке Тібурсіу, власник ветеринарної клініки]:
«Поліція знаходить цих постраждалих тварин, а місцеві жителі не знають, як їм допомогти. Іноді вони потрапляють до торговців тваринами. Поліціянти привозять таких звірів до нашої клініки».

Власник клініки лікує звірів і птахів безкоштовно. Йому допомагає четверо добровольців.

[Карлуш Енріке Тібурсіу, власник ветеринарної клініки]:
«Усе літо, коли в нашому штаті палахкотять пожежі, тварини безпорадні. Вони втрачають місце проживання та їжу, тому приходять до сіл і міст, де зустрічаються з людьми. І це часто закінчується трагічно».

Нещодавно тут виходили тапіра. Після реабілітації тварину випустили в ліс. А цього мурахоїда ветеринар навіть забрав додому, щоби пильно дбати про його одужання. У нього була зламана лапа. Мурахоїду зробили операцію, а за п’ять днів він був готовий повернутися в дику природу. Тварину також випустили в амазонських джунглях.

[Карлус Енріке Тібурсіу, власник ветеринарної клініки]:
«Тварини — частина екосистеми й допомагають зберегти рівновагу в природі. Їм потрібна фахова допомога ветеринарів».

Дощові ліси Амазонії славляться багатим біорізноманіттям. Вони стали домівкою для 40 тисяч видів рослин, понад 400 видів ссавців і 1300 видів птахів. Тут також мешкає понад 400 видів земноводних і приблизно стільки ж видів плазунів. А в Амазонці водиться понад 2000 видів риб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бразильські ветеринари рятують постраждалих звірів у лісах АмазоніїВ індійському селі досі добувають сіль методом випарюванняВ Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланськихУроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовищаНімеччина обмежить використання вакцини AstraZenecaПерукар навчилася майстерно стригти однією рукоюЯпонці переважно виступають проти проведення Олімпіади цього року14-річна австралійка управляє власною компанієюДо Великої Британії планують привезти стадо зубрів і шукають для них рейнджераЄгипетських сиріт стали частіше забирати в сім’ї