08.11.2021
Телеканал NTD

Індійським жінкам через карантин довелося стати головними годувальниками в сім’ї

Індійським жінкам через карантин довелося стати головними годувальниками в сім'ї

Пандемія змінила звичне життя індійського села Прахладпур. Тепер головні годувальники в сім'ях тут жінки. Їхні чоловіки..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Пандемія змінила звичне життя індійського села Прахладпур. Тепер головні годувальники в сім’ях тут жінки. Їхні чоловіки через карантин утратили роботу. І тоді дружини проявили свій підприємницький хист.

Вони позичили гроші й орендували землю. Вирощують на ній плодові й овочеві культури, а також квіти. Фрукти й овочі вважають товарами першої потреби, тому їх можна продавати на ринку навіть під час карантину.

[жителька села]:
«Мій чоловік і чоловіки інших жінок утратили роботу. Прем’єр-міністр Нарендра Моді через цю хворобу закрив усі підприємства, та він не може впоратися з голодом».

Жінки тепер збираються раз на місяць, аналізують, як іде їхній бізнес, і підраховують доходи.

Прахладпур стоїть у густонаселеному штаті Уттар-Прадеш, який дуже постраждав від епідемії коронавірусу. Однак у цьому селі поки не було жодного випадку зараження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійським жінкам через карантин довелося стати головними годувальниками в сім’їНовий сайт доставляння пов’язує римлян із місцевими магазинамиМороз і пандемія: сирійські біженці в таборах зіткнулися з подвійним лихомСтримати новий штам: Данія продовжила карантинні заходи ще на три тижніГреція звинуватила Туреччину в організації перевезення нелегалів із СомаліУ Києві стартувала всеукраїнська акція «Нагодуй птахів узимку»Для австралійських сміливців стрибки зі скелі стали демонстрацією єдності й довіриПопри карантинні обмеження, церква в Болівії допомагає бездомним на РіздвоКараван мігрантів вирушив із Гондурасу в бік кордону СШАУ непальському музеї показуватимуть сміття з Евересту