04.04.2021
Телеканал NTD

Зірки в масках: в Італії відкрився Венеційський кінофестиваль

Зірки в масках: в Італії відкрився Венеційський кінофестиваль

Маски й соціальне дистанціювання. Так цього року відкривається 77-й Венеційський кінофестиваль. Його вважають репетицією «Оскара». Цього..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Маски й соціальне дистанціювання. Так цього року відкривається 77-й Венеційський кінофестиваль. Його вважають репетицією «Оскара». Цього року це перший міжнародний захід, відколи почалася пандемія.

На тлі другої хвилі поширення коронавірусу в Італії та інших країнах діють суворі правила. Так, перед приїздом на невеликий острів Лідо у Венеційській лагуні, де проходить фестиваль, усі гості, які не із Шенгенської зони, мусять зробити тест на коронавірус. Такий же тест обов’язковий перед від’їздом.

Відвідувачам постійно вимірюють температуру, а місця в кінотеатрах можна займати лише через одне. Квитки бронюють онлайн. І, звісно, усі мають бути в масках.

Цього року вздовж червоної доріжки поставили стіну, щоб не допустити великого скупчення глядачів. Та вони все ж були.

[відвідувачка]:
«Я приїхала сюди. Усе буде прекрасно. Попри все. Я тут, щоб побачити зірок. Подивимося, хто цього року приїхав. І нехай нас розділяє така потворна стіна, я однаково рада тут бути».

[відвідувач]:
«Дуже дивно, бо всі люди закривають обличчя, не можна ні до кого близько підходити. Дивно, але добре, що це взагалі відбувається, що фестиваль і зовсім не скасували».

Цього року за статуетку «Золотого лева» змагатимуться 18 фільмів. Торік був 21. Загалом у фестивалі бере участь понад 50 стрічок. Водночас щонайменше чотири фільми взяли до позаконкурсної програми останньої миті. Їх зняли й змонтували за рекордно короткий час після того, як послабили карантинні обмеження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зірки в масках: в Італії відкрився Венеційський кінофестиваль19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуМузична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19Фестиваль піщаних скульптур в Індії проходить без іноземних майстрівПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівКолекцію неоціненних брошок уперше показали в КиєвіЧирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людейНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок Playmobil