[Діан Тріаншах Джані, постпред Індонезії в ООН]:
«Для мене очевидно, що є один член із конкретною позицією щодо питання, а також значна кількість членів, що мають протилежну думку. Я вважаю, що в Раді немає консенсусу. Тож голова не може вчиняти подальших дій».
Раніше Сполучені Штати Америки оголосили, що почали 30-денний процес відновлення всіх міжнародних санкцій стосовно Тегерана. Для цього вони подали до Ради Безпеки ООН скаргу на те, що Іран порушив угоду 2015 року.
Дональд Трамп критикує угоду з Іраном, називаючи її недієвою. Він домагається, щоби провели переговори про масштабніший договір, який би справді допоміг зупинити ракетну і ядерну програму Тегерана.
[Келлі Крафт, постпред США в ООН]:
«Адміністрація Трампа не боїться опинитися в меншості в цьому питанні, адже в наших діях ми керуємося незаперечною правдою. Я лише шкодую, що інші члени цієї Ради збилися зі шляху й опинилися в товаристві терористів».
Варто зазначити, що 14 серпня США також намагалися домогтися ухвалення в Раді Безпеки резолюції, яка б відновила збройне ембарго щодо Ірану. Але документ підтримала тільки Домініканська Республіка.
Також є припущення, що США знову спробують запустити процес відновлення санкцій у вересні, коли в РБ ООН головуватиме Нігер.
Коротке посилання на цю сторінку: