18.08.2022
Телеканал NTD

«Подорож світом у Садах К’ю»: нова екскурсія у відповідь на пандемію

«Подорож світом у Садах К’ю»: нова екскурсія у відповідь на пандемію

Від безтурботних японських пейзажів до пахучого середземноморського саду й каліфорнійських секвой. Таку подорож можна здійснити в..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Від безтурботних японських пейзажів до пахучого середземноморського саду й каліфорнійських секвой. Таку подорож можна здійснити в Садах К’ю в Лондоні. Знаменитий комплекс пропонує альтернативу відпочинку за кордоном, який важко реалізувати через пандемію.

[Сандра Боттерелл, співробітниця Садів К’ю]:
«Ви побачите рослини, пейзажі та архітектуру з усього світу. Ми розробили чудовий маршрут, який проведе вас десятьма країнами шести континентів. <> Можна здійснити цю подорож за один день і відчути себе так, ніби побував у відпустці й насолодився прекрасними пейзажами».

Ботанічні сади й оранжереї займають 132 га. Тут можна побачити 50 тисяч рослин з усього світу.

[Пол Дентон, співробітник Садів К’ю]:
«Можна погуляти серед високих каліфорнійських секвой, пройти кленовою алеєю та потрапити до Аргентини, до Південної Америки. Там росте химерне дерево араукарія чилійська. Можна побувати в усіх цих місцях і побачити екзотичні пейзажі».

У Садах К’ю з’явилася нова скульптура. Це горбатий кит, зроблений із рослин і перероблених відходів, які зібрали на пляжах Англії. Над ботанічним творінням працювали художник й експерт у сфері моди й мистецтва.

[Ендрю Віттл, художник]:
«Нам дали тему — «Подорож світом у Садах К’ю». Тому ми обрали тварину, яка під час міграції перетинає всю планету. Так з’явився кит».

У Королівських ботанічних садах торік побувало понад два мільйони гостей. Очікується, що цьогоріч їх буде вдвічі менше.

Екскурсії «Подорож світом у Садах К’ю» проходитимуть до середини жовтня.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Подорож світом у Садах К’ю»: нова екскурсія у відповідь на пандеміюОбійшла Францію: у Великій Британії виготовляють 1600 сортів сиру«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїРідкісний малюнок Мікеланджело виставлять на аукціон за 30 млн євроВесільні тренди після пандемії: нова виставка в ЛондоніУ Бразилії збудували ще одну гігантську статую ХристаВіртуальна реальність дає змогу погуляти Нотр-Дамом різних епохУ 100-річному депо в Угорщині, як і раніше, ремонтують паровозиКитайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрівСтарі прокурації у Венеції відкрилися через п’ять років реставрації

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: