21.11.2021
Телеканал NTD

У Буенос-Айресі до бідних дітей завітали волонтери в костюмах героїв мультфільмів

У Буенос-Айресі до бідних дітей завітали волонтери в костюмах героїв мультфільмів

Мікі Маус, Мінні й покемон Пікачу. Популярні герої мультфільмів прийшли до дітей бідного району Буенос-Айреса. Костюми..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Мікі Маус, Мінні й покемон Пікачу. Популярні герої мультфільмів прийшли до дітей бідного району Буенос-Айреса. Костюми вигаданих персонажів наділи волонтери. Вони хочуть порадувати малечу в День захисту дітей. В Аргентині його відзначають у серпні.

У Буенос-Айресі та його передмісті вже кілька місяців діє жорсткий карантин. Візит веселих гостей став справжнім подарунком для юних аргентинців.

[Даніель Лопес, організатор заходу]:
«Ми даруємо іграшки дітям, які ізольовані разом із сім’ями. (Волонтери в костюмах) персонажів мультфільмів, таких як Мікі, Мінні й Пікачу, відвідуватимуть дітлахів, щоб порадувати їх у ці важкі часи. Ми хочемо допомогти їм і разом подолати це випробування».

Волонтери подарували дітям 250 іграшок та роздали 300 пакетів із солодощами. А ще сфотографувалися з маленькими жителями столиці й підбадьорили їх теплими обіймами.

Допомога добровольців не обмежується цим заходом. Щосуботи вони привозять сюди їжу для 200 сімей.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Буенос-Айресі до бідних дітей завітали волонтери в костюмах героїв мультфільмівЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»В австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»Через карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфомІндійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмівНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахДва острови Південної Кореї стали фіолетовими, щоб привабити туристівУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дерева