22.02.2021
Телеканал NTD

У мексиканському зоопарку в урятованих саванних слонів народилися дитинчата

У мексиканському зоопарку в урятованих саванних слонів народилися дитинчата

У зоопарку-сафарі мексиканського штату Пуебла нещодавно з'явилися на світ два саванних слоненяти. Одного назвали Арік. Він,..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У зоопарку-сафарі мексиканського штату Пуебла нещодавно з’явилися на світ два саванних слоненяти. Одного назвали Арік. Він, народившись, важив 108 кілограмів. А другий був на чотири кілограми важчим. Йому дали ім’я Зум.

[Френк Камачо, директор зоопарку]:
«У нас живе 15 слонів. Шестеро з них молоді. Це потомство дев’ятьох слонів, яких ми врятували в Намібії, де їх збиралися приспати».

Слонів урятували вісім років тому. Тоді їм було від чотирьох до дев’яти років. Батьків цих тварин убили мисливці. Влада Намібії не знала, куди подіти осиротілих малюків, і вирішила їх приспати.

Мексиканський зоопарк забрав тварин, і тепер вони беруть участь у програмі розведення.

Тим часом через пандемію зоопарк-сафарі вже майже п’ять місяців не приймає гостей. Це завдало йому великих фінансових збитків. Подолати труднощі допомагають заощадження.

Також зоопарк усі поїздки й заходи переніс на наступний рік. Гроші щонайперше йдуть на харчування тварин і ветеринарну допомогу.
Коротке посилання на цю сторінку:

У мексиканському зоопарку в урятованих саванних слонів народилися дитинчатаСолодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»Театр із доставлянням: італійські актори приїжджають за викликом до парківСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїЩо збирають в’єтнамські шанувальники LegoВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомЕстонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торги3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеїв