08.11.2021
Телеканал NTD

Пластилінові фігурки допомагають колумбійцеві порушувати важливі проблеми суспільства

Пластилінові фігурки допомагають колумбійцеві порушувати важливі проблеми суспільства

Колумбієць Едгар Альварес порушує суспільно-важливі теми. Робити це допомагає його талант виготовляти пластилінові фігурки. Художник також..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Колумбієць Едгар Альварес порушує суспільно-важливі теми. Робити це допомагає його талант виготовляти пластилінові фігурки.

Художник також знімає невеликі анімаційні фільми, які вже стали популярними. І не лише в Колумбії.

[Едгар Альварес, художник]:
«Пандемія нас змінила. Дуже важливо показати людей та їхній біль. Я роблю це за допомогою пластиліну».

Едгар каже, що працювати з пластиліном полюбив ще в дитинстві.

[Едгар Альварес, художник]:
«За малих літ я робив маленькі кульки й фігурки з бабусею й дідусем, їм подобалося ліпити з пластиліну. Бабуся також готувала коржі арепи, а я охоче ліпив для них із тіста. Після школи я багато ліпив, а потім відкрив для себе анімацію».

Одна з важливих тем, яку порушує колумбієць — звісно, коронавірус. Також він висвітлює проблему венесуельських мігрантів, які ринули до країни, тікаючи від важкої економічної, політичної і соціальної кризи.

[Едгар Альварес, художник]:
«Багато фотографую мігрантів у реальних обставинах, бо в цій ситуації важливо показати життя таким, яким воно є, показати цих людей і все, що з ними відбувається».

Колумбієць ще зачіпає проблеми інших країн. Так, цей анімаційний фільм розповідає про бездомних Лос-Анджелеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пластилінові фігурки допомагають колумбійцеві порушувати важливі проблеми суспільстваПандемія підштовхнула казахстанців до сходжень на Тянь-ШаньУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівРіздвяні ялинки від Нью-Йорка до ВатикануЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомСанта-Клауси влаштували прогулянку на SUP-бордах в Адріатичному морі«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіМобільний театр подорожує бідними кварталами Єгипту