21.06.2022
Телеканал NTD

Сувої Мертвого моря знову повертаються до залів Музею Ізраїлю

Сувої Мертвого моря знову повертаються до залів Музею Ізраїлю

Музей Ізраїлю відчиняє свої двері після п'яти місяців карантину. Порожні зали знову наповнюються цінними артефактами й..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Музей Ізраїлю відчиняє свої двері після п’яти місяців карантину. Порожні зали знову наповнюються цінними артефактами й оживають.

[Ідо Бруно, директор Музею Ізраїлю]:
«Дуже складно бути директором закритого музею, бо музеї люблять бути відкритими. Вони хочуть приймати людей, відчиняти двері, відкривати свідомість людей, їхні серця й давати їм змогу насолоджуватися фантастичними колекціями».

Майже всі 500 працівників музею готують зали до відкриття. Головне завдання — забезпечити всі норми соціального дистанціювання.

[Ідо Бруно, директор Музею Ізраїлю]:
«Звісно, музеї загалом і Музей Ізраїлю зокрема — це дуже безпечні місця, якщо говорити про коронавірус. У нас є території просто неба. Ми можемо забезпечити соціальне дистанціювання й не позбавити вас радості від зустрічі з творами мистецтва».

На колишнє місце встановлюють скульптури Огюста Родена. Також зі спеціальних приміщень, де є клімат-контроль, повертаються й знамениті сувої Мертвого моря.

[Хагіт Маоц, доглядач Музею Ізраїлю]:
«Це знаменний день, бо ми знову, через п’ять місяців, виставляємо ці сувої, які були в сховищах. Разом із командою реставраторів і техніків ми повернули ці сувої до залів і чекаємо, коли їх зможуть побачити відвідувачі».

Манускрипти на пергаменті було створено приблизно дві тисячі років тому. Щоб їх зберегти максимально довго, необхідно підтримувати певну вологість та уникати яскравого світла.

За правилами, вхід до музею після відкриття буде обмежений. Квитки треба бронювати заздалегідь онлайн.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сувої Мертвого моря знову повертаються до залів Музею ІзраїлюУнікальну колекцію робіт Рафаеля зібрали в одному музеїУ зоопарках Австралії вчать жити в гармонії з коалами«Музей майбутнього» відчинив свої двері в ДубаїЩо знічев’я малював да Вінчі й МікеланджелоФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксЩо практикують в Індії у Всесвітній день здоров’я70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярнимНа кенійській фабриці вчать видувати вироби зі склаВ Антарктиді знайшли корабель, який затонув 107 років тому

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: