18.07.2021
Телеканал NTD

Один із найстаріших у світі парків мініатюр працює в нових умовах

Один із найстаріших у світі парків мініатюр працює в нових умовах

Один із найстаріших парків мініатюр світу, що в британському Беконсфілді, після карантину працює в нових умовах...

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Один із найстаріших парків мініатюр світу, що в британському Беконсфілді, після карантину працює в нових умовах. Усі гості мають дотримуватися дистанціювання, а місця, де це неможливо, поки закриті.

«Беконскот» — це зразок сільської Англії 30-х років. Село вже понад 90 років розважає відвідувачів і працювало навіть під час війни. Але пандемія змусила його закритися на три місяці.

Цей парк побудував біля свого дому місцевий житель Роланд Каллінг. Йому допомагала прислуга: водій, кухар, покоївка та садівник.

У селі бували навіть британські монархи.

[Браян Ньюман-Сміт, директор парку розваг «Беконскот»]:
«Її величність королева приїжджала тричі, й один раз — за день до свого восьмого дня народження. У нас є фотографії королеви Марії і двох принцес, і нам приємно думати, що їм тут сподобалося».

За день парк приймає 700 гостей. Раніше їх було вдвічі більше.

[гостя парку мініатюр «Беконскот»]:
«За часів невизначеності та стресу чудово повернутися сюди знову. Можна переосмислити минуле, і я так і зробила. Сьогодні в мене на душі спокійно, я позбулася стресу».

[гостя парку мініатюр «Беконскот»]:
«У звичайний час я не приїхала б сюди, але через пандемію та обмеження, гадаю, багато хто змінив інтереси й не їздить відпочивати до звичних місць. І це добре».

«Беконскот» складається із шести вигаданих сіл. Але власне будови мають прототипи. У парку мініатюр можна побачити копію залізниці з тунелями, стрілками й мостом. Також у «Беконскоті» є магазини, м’ясні лавки й кав’ярні.

Парк розваг обслуговують 12 осіб, а в туристичний сезон наймають ще 20 співробітників. Частина доходів іде на доброчинність.
Коротке посилання на цю сторінку:

Один із найстаріших у світі парків мініатюр працює в нових умовахНове обличчя Ярослава Мудрого показує голограма в КиєвіРідкісний малюнок італійського скульптора Берніні виставлять на торги у ФранціїФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилТеотіуакан знову приймає гостейПандемія підвищила попит на вінілові платівкиУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихах