22.12.2021
Телеканал NTD

Житель Гонконгу використовує незвичайні матеріали для масок

Житель Гонконгу використовує незвичайні матеріали для масок

Гонконзький художник, дизайнер й актор Едмонд Кхок, як і багато інших у сфері розваг, через пандемію..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Гонконзький художник, дизайнер й актор Едмонд Кхок, як і багато інших у сфері розваг, через пандемію залишився без роботи. Однак це ще більше надихнуло його на креативність. Тепер він створює з підручних матеріалів незвичайні маски й завантажує їх фото й відео в соцмережі.

50-річний дизайнер каже, що використовує обрізки й залишки зі свого виробництва. Але є й незвичайні матеріали. Приміром, основа цієї маски — камера відеоспостереження. Так він хоче нагадати, що жителі Гонконгу протистоять стеженню й домагаються свободи слова.

Загалом майже всі його маски розкривають якусь проблему. Цю зроблено на знак солідарності з храмами Таїланду, які через пандемію постраждали від нестачі туристів. А ця маска сконструйована з одноразового посуду. Так Едмонд хотів нагадати про забруднення довкілля.

Ну й куди ж без коронавірусу. Його шиповану форму відтворено в цій неоновій масці.

[Едмонд Кхок, дизайнер]:
«Гадаю, кожен твір мистецтва походить із нашого повсякдення. Мене надихнуло чимало аспектів життя. Наприклад, я бачив багато зображень коронавірусу і його шипів. Вийшло так, що залишилося багатенько схожих на шипи обрізків, тому я створив цю маску».

Едмонд каже, що своїми масками хоче відобразити визначні миті історії.

[Едмонд Кхок, дизайнер]:
«На мою думку, це не проект, що розповідає про маски для обличчя, — це маски для обличчя оповідають про все, що сталося з гонконжцями».

Коротке посилання на цю сторінку:

Житель Гонконгу використовує незвичайні матеріали для масокФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахРідкісний малюнок італійського скульптора Берніні виставлять на торги у ФранціїПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівПандемія підштовхнула казахстанців до сходжень на Тянь-ШаньНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиВідвідувачі знову заполонили зоопарки Англії