25.11.2021
Телеканал NTD

У Кенії за міграцією антилоп гну тепер спостерігають місцеві туристи

У Кенії за міграцією антилоп гну тепер спостерігають місцеві туристи

Десятки тисяч антилоп гну біжать рівнинами кенійського заповідника Масаї-Мара. За міграцією копитних тварин щороку спостерігає безліч..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Десятки тисяч антилоп гну біжать рівнинами кенійського заповідника Масаї-Мара. За міграцією копитних тварин щороку спостерігає безліч іноземних туристів. Але цього сезону їх майже немає. Зате, відгукнувшись на заклик влади, сюди приїхали місцеві мандрівники.

[Меггі Рея, гід]:
«Я бачила міграцію багато разів, та це не набридає. Дивовижне (видовище), і ми й далі ним милуємося».

Популяризує заповідник серед кенійців бігун Еліуд Кіпчоге. 2016 року він став олімпійським чемпіоном з марафонського бігу.

[Еліуд Кіпчоге, спортсмен]:
«Мене вразив навколишній пейзаж, природа, чисте повітря й присутність тварин. Зараз піду дивитися на міграцію антилоп гну».

Антилопи гну мігрують у пошуках нових пасовищ, де після сезону дощів виростає невисока трава.

Доходи заповідника Масаї-Мара багато в чому залежать від туристів. Зароблені гроші йдуть на зарплату доглядачам, які охороняють диких тварин.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Кенії за міграцією антилоп гну тепер спостерігають місцеві туристиВ Австралії зберігають спогади людей поважного віку для майбутніх поколіньУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євроІндійська їжа на винос стає новим хітом в австралійській глибинціГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаСвіт реальний і міфічний поєднали унікальні картини в ХарковіПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандемії«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюНова виставка в Парижі висвітлює життя Наполеон у вигнанніЗнаменитому хмарочосові Емпайр-Стейт-Білдинг виповнилося 90 років