22.03.2021
Телеканал NTD

У Сантьяго з’явився свій Бетмен, який годує бездомних

У Сантьяго з'явився свій Бетмен, який годує бездомних

На вулицях Сантьяго тепер регулярно з'являється чоловік у костюмі Бетмена. Але він бореться не зі злочинністю,..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

На вулицях Сантьяго тепер регулярно з’являється чоловік у костюмі Бетмена. Але він бореться не зі злочинністю, а з голодом. Добродушний чилієць роздає їжу бездомним. Своє ім’я воліє не називати.

[чилієць у костюмі Бетмена]:
«Коли виходиш на вулицю, бачиш інший бік життя. Він значно суворіший за наш. Ми теж іноді маємо труднощі, але бездомні постійно потерпають від холоду й голоду».

Чоловік щодня привозить гарячу їжу кільком десяткам осіб. Намагається підтримати людей і підбадьорливими словами.

Чилієць обрав для себе образ Бетмена, бо вважає його героєм.

[чилієць у костюмі Бетмена]:
«Він ризикує життям заради улюбленого міста, щоб захистити його від злочинців. У моєму випадку цей персонаж символізує мою невелику жертву заради милого мені міста й країни, а ще мого народу».

Бетмен із Сантьяго закликає чилійців теж хоча б трохи допомагати нужденним. Їх можна нагодувати чи просто підбадьорити добрим словом.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Сантьяго з’явився свій Бетмен, який годує бездомнихУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльностіЄС дав Кіпру виняткове право виробляти й продавати сир халуміАвстралієць урятував будинок від пожежі, але втратив його в повеніЧерез наплив мігрантів Чилі загрожує гуманітарна кризаГрупа волонтерів має намір провести 40 днів в ізоляції в підземній печеріКарантинний бізнес: йорданка пече пироги й доставляє їх клієнтамУ Бразилії — рекорд добової кількості смертей від COVID-1950-річна нігерійська школярка: «Учитися ніколи не пізно»Волонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритися