21.06.2022
Телеканал NTD

Японські молодята застрягли на Кабо-Верде й стали послами олімпійської команди

Японські молодята застрягли на Кабо-Верде й стали послами олімпійської команди

Медовий місяць японських молодят Рікії та Аюмі зірвався через пандемію. Але те, що мало завдати клопоту,..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Медовий місяць японських молодят Рікії та Аюмі зірвався через пандемію. Але те, що мало завдати клопоту, перетворилося на удачу. Олімпійський комітет Кабо-Верде обрав їх посланцями національної збірної на літніх Іграх у Токіо.

Рікія та Аюмі застрягли на островах африканської країни, коли завершили лише третину кругосвітньої подорожі. Тоді почали закриватися міжнародні кордони.

[Рікія Катаокі, турист із Японії]:
«Ми не могли виїхати, бо літаки прямували до африканських країн, де було багато випадків зараження, а на Кабо-Верде тоді їх не було. Ми вирішили залишитися тут. Це було безпечніше».

Та подружжю невдовзі забракло грошей. Влаштуватися на роботу вони не могли. Тоді Рікія, маючи досвід відеооператора, почав знімати рекламні ролики для місцевих ресторанів та готелів і просувати їх в інтернеті. Аюмі допомагала чоловікові знімати.

[Рікія Катаокі, турист із Японії]:
«Я не маю робочої візи, тож не можна одержувати гроші. Та дозволено мінятися. Приміром, власник ресторану запропонував мені зняти його заклад зовні й усередині, а також зробити відео готових страв. За це нас безкоштовно годуватимуть».

Молодята здружилися з місцевими бізнесменами. Про цю історію дізналися в Олімпійському комітеті.

[Леонарду Кунья, представник Олімпійського комітету Кабо-Верде]:
«Нам захотілося віддячити їм, ось і все. Ці молодята — японські громадяни, ми дружимо з Японією, і вони теж заслуговують доброго ставлення».

Рікія та Аюмі пишаються цією честю й готові допомагати олімпійській команді.

Спортсмени Кабо-Верде брали участь у шести літніх Олімпійських іграх і ніколи не здобували медалей. Та цього разу вони мають надію взяти три або чотири трофеї.
Коротке посилання на цю сторінку:

Японські молодята застрягли на Кабо-Верде й стали послами олімпійської командиЛаскаво просимо до компанії, де працюють лише чотири дні на тижденьЗелений Мадагаскар через посуху стає червонимГондольєри очищають від сміття канали ВенеціїІндійське подружжя подало до суду на сина й невістку за те, що ті не мають дітейРідкісні пінгвіни повернулися на волю в АргентиніВолонтери-велосипедисти розвозять їжу безпритульним в УгорщиніТибетці в Індії протестують проти китайського правління на їхній батьківщиніПотік кубинських мігрантів до США різко збільшився

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: