21.10.2021
Телеканал NTD

На Балі в море випустили 10 тисяч оливкових черепашок

На Балі в море випустили 10 тисяч оливкових черепашок

Волонтери й захисники природи зайняли місця уздовж пляжу на острові Балі. Вони приготувалися випустити в море..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Волонтери й захисники природи зайняли місця уздовж пляжу на острові Балі. Вони приготувалися випустити в море десять тисяч дитинчат оливкових черепах. Захід пов’язали із Днем довкілля Індонезії.

[Джессіка Ліберман, волонтер зі США]:
«Я дуже схвильована, і мені радісно, що цих черепах випускають у дику природу. Сподіваємося, що багато з них виживе».

Дитинчат виростили в Балійському заповіднику морських черепах. Яйця збирали на пляжах округу Гіаньяр.

[Флавіанус Ервін Путранто, волонтер]:
«Тепер завдяки програмі збереження морських черепах ми можемо збирати яйця й вирощувати дитинчат. Сподіваюся, у нас вийде вивести ще більше черепах і випустити їх в океан».

Захисники природи хочуть створити на пляжах Балі «зелені зони», де заборонять будівництво. У таких місцях черепахи зможуть безперешкодно відкладати яйця.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Балі в море випустили 10 тисяч оливкових черепашокФранцузька компанія доставляє вантажі зі США вітрильникамиРеставратор переїхав із Греції до Туреччини, щоб рятувати фрески християнських церковВ Індії зростає попит на глиняні горщикиУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїАвстралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблівНові випробування: чи допоможе змішання вакцин захиститися від штамів SARS-CoV-2На водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергію14-річна австралійка управляє власною компанієюОскільки гірськолижні курорти закрито, французи відпочивають на пляжах