06.12.2021
Телеканал NTD

ВООЗ: молодь сприяє поширенню COVID-19

ВООЗ: молодь сприяє поширенню COVID-19

Пандемія триває здебільшого через молодь. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я. [Такесі Касаї, співробітник..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Пандемія триває здебільшого через молодь. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я.

[Такесі Касаї, співробітник ВООЗ]:
«Характер епідемії змінюється. Люди віком від 20 до 40 років дедалі активніше сприяють поширенню коронавірусу. Вони здебільшого ігнорують легкі симптоми. До того ж симптомів може й не бути. Як наслідок, люди несвідомо заражають інших».

На думку співробітників ВООЗ, така ситуація збільшує ризик зараження літніх або серйозно хворих людей. Також це може сприяти поширенню вірусу в густонаселених міських районах.

Зараз багато країн намагаються привабити туристів, щоб поліпшити економічне становище. Серед мандрівників багато молоді, яка не дотримується правил дистанціювання й не носить масок.

Останнім часом різні країни, де епідемія йшла на спад, повідомляють про нові спалахи. У Європі знову запроваджують обмеження на туристичні поїздки.

Тим часом ВООЗ закликає молодь дотримуватися заходів безпеки, щоб захиститися від COVID-19. За словами співробітників організації, деякі молоді люди теж хворіють у важкій формі й умирають.

До трійки найбільш постраждалих країн світу входять США, Бразилія та Індія.
Коротке посилання на цю сторінку:

ВООЗ: молодь сприяє поширенню COVID-19Зоологи несподівано виявили в Західній Австралії популяцію сипухМайже годину під лавиною: спогади потерпілогоЗімбабвійська дівчина за допомогою тхеквондо протистоїть дитячим шлюбамУ Великій Британії розробили оригамі-одяг, що ніби росте разом із дитиноюЧому на південному узбережжі Кенії тепер вилуплюється більше черепахУ Карпатах наплив туристівНові випробування: чи допоможе змішання вакцин захиститися від штамів SARS-CoV-2Пандемія посилюється: понад 90 мільйонів хворих і новий штамАвстралійський стоматолог зробив перший у світі протез лапи для коали