21.11.2021
Телеканал NTD

Перегони на електричних велосипедах відбулися у швейцарських Альпах

Перегони на електричних велосипедах відбулися у швейцарських Альпах

На гірськолижному курорті Верб’є у Швейцарії проходить чотириденний фестиваль електричних велосипедів. Сюди з'їхалися аматори й професіонали..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

На гірськолижному курорті Верб’є у Швейцарії проходить чотириденний фестиваль електричних велосипедів. Сюди з’їхалися аматори й професіонали різних рівнів.

У межах фестивалю організовано перегони на 44 й 100 кілометрів. Десятки спортсменів підкорюють гірські траси серед альпійських вершин. Під час стокілометрового заїзду учасники піднялися на висоту 3000 метрів над рівнем моря.

У перегонах на 44 кілометри перші місця здобули Шона Карнеджі та Веріен Блейз. На стокілометровій дистанції серед жінок перемогла Марі П’єр Дюфрен, а серед чоловіків — Ремі Абсалон.

Також під час фестивалю відбулися змагання Bosch E-MTB Challenge. У заїзді на 35 кілометрів узяли участь і професіонали, і аматори.

Фестиваль електричних велосипедів у Верб’є проходить удруге. Під час заходу можна випробувати нові моделі електробайків та дізнатися про їхні технічні характеристики в професіоналів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перегони на електричних велосипедах відбулися у швейцарських АльпахЗбірна України «Ігор нескорених» провела відкрите тренуванняУ гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцаркаЯпонія планує не пускати іноземних уболівальників на Олімпійські ігриЯкі проблеми досі не розв’язали перед Олімпіадою в ТокіоУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекордОлімпійським іграм сучасності виповнилося 125 роківМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення ОлімпіадиВійна проти нової Суперліги: УЄФА обіцяє заборони й дискваліфікаціїІталія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у Римі