09.02.2021
Телеканал NTD

Іспанський ресторан пропонує послуги віртуальних офіціантів

Іспанський ресторан пропонує послуги віртуальних офіціантів

Те, що у звичайній ситуації було б мрією кожного інтроверта, тепер стало реальністю для всіх відвідувачів..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

Те, що у звичайній ситуації було б мрією кожного інтроверта, тепер стало реальністю для всіх відвідувачів цього іспанського ресторану. На тлі пандемії коронавірусу в піцерії середземноморського міста Палафружель пропонують послуги віртуального офіціанта.

Щоб мінімізувати контакти персоналу з клієнтами, усі замовлення роблять через онлайн-застосунок. Він відкривається після сканування QR-коду. У ньому ж замовлення можна й оплатити.

[Карлос Манік, власник ресторану]:
«Funky Pizza — це пілотний проект для програми, яку ми назвали Funky Pay. Ми розробили швидкий і безпечний платіжний застосунок. Завдяки йому ми тримаємо фізичну дистанцію з клієнтами. Саме цього люди шукають під час епідемії».

Персонал також бачить усі замовлення на екрані. Думки клієнтів щодо цього застосунку розділилися.

[відвідувачка]:
«Дуже інтерактивний, дуже простий. Застосунок зрозумілий, можна навіть отримати чек і відстежити замовлення, побачити, де страва: на кухні чи вже в дорозі. Мені програма дуже сподобалася».

[відвідувач]:
«Мене це не дуже переконало. Здається, що ми втратили важливе спілкування з офіціантами. Приміром, замовляючи, уже неможливо уточнити інформацію про особливості чи кількість. Відчуття від ресторану розмилися».

Усі контакти застосунок не замінить, бо офіціанти, як і раніше, доставляють замовлення до столиків. Водночас усім відвідувачам переміщатися в закладі можна лише в масках.
Коротке посилання на цю сторінку:

Іспанський ресторан пропонує послуги віртуальних офіціантів«Розумні» пилососи й роботи-помічники: новинки виставки CES-2021У Помпеях знайшли давній вуличний ресторан із фрескамиЯк інженери Boston Dynamics «навчили» роботів красиво танцюватиПорцеляновий посуд із лялькового будиночка королеви продадуть на аукціоніІкра й котлети з водоростей: нова розробка австралійських ученихНова канатна дорога полегшить перевезення людей в Мехіко«Карантинний» телевізор і пульт на сонячних батареях: новинки від SamsungНайдетальнішу мапу зірок нашої галактики зіставили європейські астрономиПід час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницю