22.12.2021
Телеканал NTD

Пінгвіни й медузи приваблюють гостей у новий океанаріум на Тайвані

Пінгвіни й медузи приваблюють гостей у новий океанаріум на Тайвані

Тисячі яскравих риб і напівпрозорих медуз. У тайванському місті Таоюань зустрічає гостей новий океанаріум. Він мав..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Тисячі яскравих риб і напівпрозорих медуз. У тайванському місті Таоюань зустрічає гостей новий океанаріум. Він мав відкритися пів року тому, але завадила епідемія.

[Гу Юй, співробітниця океанаріума]:
«Через пандемію довелося порадитися з владою і працівниками органів охорони здоров’я. І ми вирішили відкласти відкриття».

На гостей чекають 13 приміщень. В акваріумах плаває 30 тисяч риб понад 300 видів. Також є зал із пінгвінами.

[гостя океанаріума]:
«Ми довго чекали відкриття океанаріума. А коли він відкрився, то ледь дістали квитки».

Власники очікують, що за перші 12 місяців роботи в океанаріумі побуває понад півтора мільйона гостей. Річний дохід сягатиме 30 мільйонів доларів США.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пінгвіни й медузи приваблюють гостей у новий океанаріум на ТайваніЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людей«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуІндійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилГрандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого ПатрікаЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантинуФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОКанадці побудували найбільший сніговий лабіринт