18.08.2022
Телеканал NTD

Стародавні печери перетворили на сучасну галерею

Стародавні печери перетворили на сучасну галерею

Екскурсії печерами Бейт-Гуврін в Ізраїлі проводять уже сотні років: з біблійних часів і донині. Але тепер..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Екскурсії печерами Бейт-Гуврін в Ізраїлі проводять уже сотні років: з біблійних часів і донині. Але тепер тут з’явилися й твори сучасності — сім скульптур і відеоінсталяцій італійського художника Іво Бісіньяно.

2014 року печери потрапили до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Вони розташовані в передмісті Єрусалима на давньому торговому шляху між Месопотамією і Єгиптом. З VIII століття до нашої ери тут уживалися різні народи й культури.

У той час у печерах добували вапняк і створювали місця для поховань. До них також утікали під час ураганів або навали ворожих військ.

[Дана Барнеа, представниця Управління національних парків Ізраїлю]:
«До цієї печери не можна було зайти впродовж 20 років. Але тепер ми вирішили її відкрити, бо через коронавірус ситуація змінилася. Люди тепер не хочуть бути в закритих приміщеннях і шукають заходи на відкритому повітрі».

Виставка триватиме до 10 жовтня. Щоб побачити її, треба попередньо зареєструватися на сайті Управління національних парків Ізраїлю.
Коротке посилання на цю сторінку:

Стародавні печери перетворили на сучасну галереюАвторство підтвердили: шедевр Антоніо Канови виставили на аукціонФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіЩе один «іграшковий» потяг пустили в Індії через наплив туристівЩо знічев’я малював да Вінчі й МікеланджелоЯку «шотландку» носить лише британська королева«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїСтарі прокурації у Венеції відкрилися через п’ять років реставраціїВід обладунків самураїв до японської порцеляни: королівську колекцію показали в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: