07.09.2024
Телеканал NTD

У Гані виробляють плитку з пластикових відходів

У Гані виробляють плитку з пластикових відходів

Цей завод у Гані раніше випускав поліетиленові пакети, а тепер переробляє пластикові відходи. З них тут..

Дата завантаження: 2024-10-07

video

Цей завод у Гані раніше випускав поліетиленові пакети, а тепер переробляє пластикові відходи. З них тут роблять будівельні матеріали.

Років п’ять тому в країні заговорили про можливу заборону одноразової поліетиленової тари. Тоді власник заводу й задумався про зміну напрямку його бізнесу.

[Нельсон Боатенг, власник компанії — виробника пластикової плитки]:
«Коли говорили про забруднення природи, мені ставало ніяково. Я знав, що теж заподіюю шкоду. Тому я вирішив замість поліетиленових пакетів робити цеглу із вторсировини. Вона не забруднює природу, і таке виробництво допомагає дбати про довкілля».

На заводі працює 70 осіб. Також компанія найняла 300 збирачів пластикових відходів. Вони збирають сміття на звалищах, занедбаних підприємствах та у водоймах.

Відходи промивають, подрібнюють і змішують з піском. Потім із цієї маси роблять цеглу, будівельні блоки та тротуарну плитку.

Підприємство випускає від 600 до 1000 цеглин за день, використовуючи приблизно дві з половиною тонни пластику. Водночас сировина з перероблених відходів утричі дешевша за бетон.

У Гані поки мало таких підприємств. Але власник заводу сподівається, що в майбутньому їх стане більше, і плиткою з пластику вимостять усі вулиці країни.

Нельсон також каже, що будматеріали зі вторсировини практичніші, ніж з бетону. Вони легші, міцніші та довговічніші.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Гані виробляють плитку з пластикових відходівНова Зеландія майже потроїла податок на іноземних туристівЯпонське фехтування на мечах стає популярнішим в АвстраліїАргентинське місто переживає навалу папугКубу чекає важка боротьба з маловивченою гарячкою ОропушУ майстерні на Тайвані навчають робити сонцезахисні окуляри зі вторсировиниМігрантів, що перетинають Дар’єнський пропуск у Панамі, поменшало на 35 %4000 рідкісних видів: прогулянка унікальним ботанічним садом у КаїріІспанський фермер не платить за світло завдяки оливковим кісточкамНавала крокодилів: в Австралії намагаються зменшити чисельність небезпечних хижаків

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: