18.07.2022
Телеканал NTD

У Гані виробляють плитку з пластикових відходів

У Гані виробляють плитку з пластикових відходів

Цей завод у Гані раніше випускав поліетиленові пакети, а тепер переробляє пластикові відходи. З них тут..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Цей завод у Гані раніше випускав поліетиленові пакети, а тепер переробляє пластикові відходи. З них тут роблять будівельні матеріали.

Років п’ять тому в країні заговорили про можливу заборону одноразової поліетиленової тари. Тоді власник заводу й задумався про зміну напрямку його бізнесу.

[Нельсон Боатенг, власник компанії — виробника пластикової плитки]:
«Коли говорили про забруднення природи, мені ставало ніяково. Я знав, що теж заподіюю шкоду. Тому я вирішив замість поліетиленових пакетів робити цеглу із вторсировини. Вона не забруднює природу, і таке виробництво допомагає дбати про довкілля».

На заводі працює 70 осіб. Також компанія найняла 300 збирачів пластикових відходів. Вони збирають сміття на звалищах, занедбаних підприємствах та у водоймах.

Відходи промивають, подрібнюють і змішують з піском. Потім із цієї маси роблять цеглу, будівельні блоки та тротуарну плитку.

Підприємство випускає від 600 до 1000 цеглин за день, використовуючи приблизно дві з половиною тонни пластику. Водночас сировина з перероблених відходів утричі дешевша за бетон.

У Гані поки мало таких підприємств. Але власник заводу сподівається, що в майбутньому їх стане більше, і плиткою з пластику вимостять усі вулиці країни.

Нельсон також каже, що будматеріали зі вторсировини практичніші, ніж з бетону. Вони легші, міцніші та довговічніші.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Гані виробляють плитку з пластикових відходівЯк сушарки зберігають урожай в ІндіїЛише для соколів: унікальна клініка працює в КатаріУ Ємені після 7 років війни почалося двомісячне перемир’яТривалий COVID: пацієнти не одужують навіть через рікЩо можна дізнатися про життя північнокорейців, розглядаючи сміття на пляжахНа ринку елітного житла в Лос-Анджелесі — рекордний попитНайбільше водосховище США висохло до рекордно низького рівняЛікарі на верблюдах: як кенійська клініка допомагає віддаленим селамНовий одяг зі старого: як іспанські стартапи позбавляють світ від сміття

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: