03.11.2021
Телеканал NTD

У Греції можуть знову запровадити карантинні обмеження

У Греції можуть знову запровадити карантинні обмеження

Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс закликав громадян країни дотримуватися заходів безпеки, щоб стримати поширення коронавірусу. 4 серпня..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс закликав громадян країни дотримуватися заходів безпеки, щоб стримати поширення коронавірусу. 4 серпня влада повідомила про 121 новий випадок зараження коронавірусом — переважно серед місцевих жителів. Це найвищий показник із 22 квітня.

Міцотакіс попередив, що, можливо, доведеться знову запроваджувати карантин.

[Кіріакос Міцотакіс, прем’єр-міністр Греції]:
«На цьому вирішальному етапі ще важливіше суворо дотримуватися правил, щоб запобігти новому спалаху в серпні, через який вірус може швидко поширитися».

Прем’єр-міністр також нагадав, що карантинні заходи зашкодять економіці.

[Кіріакос Міцотакіс, прем’єр-міністр Греції]:
«Поки науковці не створять вакцини й ліків, наше життя не буде таким, яким було до лютого цього року. Тому самозаспокоювання невиправдане».

Головний епідеміолог Греції теж закликав людей бути пильними.

[Сотіріс Ціодрас, співробітник міністерства охорони здоров’я Греції]:
«Пандемія триває, оскільки кожен новий заражений у середньому інфікує ще одного. Якщо тенденція буде такою ж, то кожен новий випадок створить ланцюжок заражень, і хворих побільшає».

Суворий карантин у Греції діяв із березня до травня, потім обмеження почали пом’якшувати. Загалом у країні виявлено коло 5000 випадків захворювання на COVID-19, близько 210 осіб померло. За статистикою, молодь стала заражатися коронавірусом частіше, ніж навесні. Експерти вважають, що це може бути пов’язано зі збільшенням масштабів тестування.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Греції можуть знову запровадити карантинні обмеженняАвстралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травняШанувальники корейських попзірок допомагають вижити моторикшам у ТаїландіЦвіркуни у фритюрі: киргизький бізнесмен розводить комах на продажШвейцарія сподівається на європейських туристів через відсутність азійськихДля порятунку балканських рисей створили заповідник у Північній МакедоніїВиробництво дерев’яних човнів у Греції — ремесло, яке зникаєКраїни ЄС домовилися послабити коронавірусні обмеження для туристівБританка робить листівки зі сміття з берегів ТемзиАномальна спека в Канаді: 480 жертв за 5 днів