22.02.2021
Телеканал NTD

У Болівії через COVID-19 переповнені морги, тіла лежать прямо на вулиці

У Болівії через COVID-19 переповнені морги, тіла лежать прямо на вулиці

У Болівії, одній із найбідніших країн Латинської Америки, через пандемію коронавірусу переповнені морги. На цих кадрах..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У Болівії, одній із найбідніших країн Латинської Америки, через пандемію коронавірусу переповнені морги. На цих кадрах видно, що в місті Ла-Пас тіла померлих складають просто неба поруч із місцевою каплицею.

[Гровер Юхра, поліціянт]:
«Здебільшого тіла, які привозять до моргу, це люди, що померли на вулиці».

[Оскар Ромеро, директор лікарні]:
«Реальність така, що система не справляється з лікуванням пацієнтів у важкому й середньо важкому стані. У моргах теж ситуація критична. Ми не думали, що буде стільки тіл».

Родичі тих жертв, чиї тіла опинилися в морзі, скаржаться на паперову тяганину.

[Елліса Каллісая, місцева жителька]:
«Він помер 1 серпня, і ми досі не можемо забрати його з моргу. Через вірус документи видають довго, усе дуже складно».

Керівництво моргу каже, що багато чого від них не залежить.

[Оскар Ромеро, директор лікарні]:
«Коли тіло привозять до моргу, його не відразу потім забирають. У родичів цей процес часто забирає кілька днів. Похоронні бюро теж перевантажені. Вони не можуть усе організувати відразу. У них черга на кілька днів уперед. Тому сім’ї зберігають тіла померлих у морзі, а не вдома. Звідси й переповненість».

Загалом у Болівії виявлено понад 93 тисячі випадків зараження коронавірусом. Більш як 3700 осіб померло.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Болівії через COVID-19 переповнені морги, тіла лежать прямо на вулиціДо постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомогаДо Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загибліПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантамиООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуООН закликала 57 країн повернути на батьківщину жінок і дітей із таборів у СиріїУ сенаті США почалися слухання щодо імпічменту ТрампаВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиДерждепартамент США додав до «чорного списку» двох іранських чиновників