03.10.2021
Телеканал NTD

Національний музей Колумбії з нагоди відкриття підготував нову виставку

Національний музей Колумбії з нагоди відкриття підготував нову виставку

Національний музей Колумбії в Боготі знову приймає гостей. Його двері були зачиненими чотири місяці. З нагоди..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Національний музей Колумбії в Боготі знову приймає гостей. Його двері були зачиненими чотири місяці. З нагоди відкриття музей підготував нову виставку, присвячену національному заповіднику Чірібікете.

[Даніель Кастро, директор музею]:
«Відчиняючи двері до світу культури, ми доповнюємо всі інші зміни, які відбуваються в умовах турботи (про людей) та уваги до них».

Нова виставка називається «Ягуар і метелик. Чірібікете — змішана спадщина людства». Її розділено на три експозиції. «Гео» присвячена часу на Землі, «Біо» — усьому живому світу. «Антропо» розповідає, який слід залишає діяльність людини.

[гість музею]:
«(Відкриття музею) поліпшило мені настрій і вселило надію».

Національний музей Колумбії — найбільший і найстаріший музей країни. Йому 197 років. Зараз там проходить комплексна реконструкція.
Коротке посилання на цю сторінку:

Національний музей Колумбії з нагоди відкриття підготував нову виставкуМузеї Ємену відновлюють після руйнуваньУкраїні подарували картину XVIII століття «Свята Варвара»Унікальне ацтекське шоу: танці під місяцемВиставка у Венеції: чи може архітектура врятувати планетуУ Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів СШАРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведенням«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову олію