03.10.2021
Телеканал NTD

Аеропорт у Празі креативно перемагає кризу

Аеропорт у Празі креативно перемагає кризу

У празькому аеропорту, як і раніше, пасажирів небагато. Але його керівництво знаходить креативні способи виходу з..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У празькому аеропорту, як і раніше, пасажирів небагато. Але його керівництво знаходить креативні способи виходу з кризи. Так, прямо на аеродромі пройшов масовий забіг спортсменів, аматорів і навіть сімей із дітьми. За участь у забігу кожен заплатив від чотирьох до двадцяти доларів США.

З’явилися й інші послуги.

[Домініка Гейтманкова, прессекретар аеропорту]:
«Оскільки авіарейсів мало, ми можемо дозволити людям відвідувати місця, які зазвичай недоступні. В аеропорту можна святкувати день народження, ночувати в терміналі чи проводити весілля».

Крім того, тут тепер проходять екскурсії. Можна дізнатися докладну історію аеропорту й зблизька подивитися на лайнери.

13 років тому Празький міжнародний аеропорт здобув премію World Airport Awards як найкраща повітряна гавань Центральної та Східної Європи. Торік він обслужив майже 18 мільйонів пасажирів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аеропорт у Празі креативно перемагає кризуКисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років тому«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди РумуніїЗоотерапія: жителів мадридського будинку для людей похилого віку повели на прогулянку в зоопаркФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євроУ токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої пандиГра на диджеріду допомагає австралійським пацієнтам швидше видужуватиУ Боснії і Герцеговині виявили давньоримську дорогуЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестояння