01.11.2021
Телеканал NTD

Воскові фігури біля Музею мадам Тюссо в Лондоні нагадують про дистанціювання

Воскові фігури біля Музею мадам Тюссо в Лондоні нагадують про дистанціювання

Біля Музею мадам Тюссо в Лондоні вишикувалися воскові фігури: королева Єлизавета, Борис Джонсон, співачка Тейлор Свіфт,..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Біля Музею мадам Тюссо в Лондоні вишикувалися воскові фігури: королева Єлизавета, Борис Джонсон, співачка Тейлор Свіфт, принц Гаррі та його дружина Меган, трохи далі — Дональд Трамп та інші відомі особистості.

Музей знову відчиняє двері для гостей. А скульптури, розставлені на відстані одна від одної, нагадують про дотримання соціального дистанціювання.

[Тім Вотерс, співробітник Музею мадам Тюссо]:
«Де ще в Лондоні побачиш чергу, де стоїть Її Величність королева, Борис Джонсон у масці та інші знаменитості. Цього літа скасували багато концертів, але гості можуть прийти в Музей мадам Тюссо й побачити своїх улюблених попзірок».

Музей не працював понад чотири місяці. А тепер, хоч і відкривається, але вживає усіх запобіжних заходів.

[Тім Вотерс, співробітник Музею мадам Тюссо]:
«Ми просимо гостей, перш ніж увійти, надягти маску. Також усім вимірюватимемо температуру. Наші працівники теж носять маски. До того ж ми обмежили кількість відвідувачів, щоб забезпечити соціальне дистанціювання під час перегляду експонатів».

Музей мадам Тюссо — популярне туристичне місце Лондона. Також він має два десятки філій у всьому світі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Воскові фігури біля Музею мадам Тюссо в Лондоні нагадують про дистанціюванняМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівДо Таїланду повернулися стародавні артефакти, викрадені в минулому століттіВ Австралії підводне плавання допомагає аутистам позбутися замкнутостіСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікУ Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакОптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхКози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’я