03.11.2021
Телеканал NTD

Британки об’їхали в тандемі навколо світу й установили рекорд Гіннеса

Британки об'їхали в тандемі навколо світу й установили рекорд Гіннеса

Ці дві британки потрапили до Книги рекордів Гіннеса за найшвидшу кругосвітню подорож на двомісному велосипеді. 54-річна..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Ці дві британки потрапили до Книги рекордів Гіннеса за найшвидшу кругосвітню подорож на двомісному велосипеді. 54-річна Кет Дікстон і 55-річна Раз Марсден виїхали торік у червні. Маршрут подолали за 263 дні 8 годин і 7 хвилин.

Вони побили рекорд не лише серед жінок, а й серед чоловіків. Попередній найкоротший час подорожі — 281 день.

Мандрівниці долали в середньому по 110 кілометрів за день. Вони проїхали через 25 різних країн на п’яти континентах.

[Кет Дікстон і Раз Марсден, велосипедистки]:
«Ми завжди хотіли об’їхати навколо світу на велосипедах. Якийсь час ми разом каталися, а потім почали обговорювати, чому б не відправитися в поїздку в тандемі. <> Так, це мені здалося гарною ідеєю. Я погодилася. А потім ми майже рік усе обговорювали й планували. Стартували торік у червні».

Загалом британки подолали 29 тисяч 391 кілометр. Завершилася їхня подорож 18 березня цього року, коли почався карантин.

[Кет Дікстон, велосипедистка]:
«Щодня була нова пригода, це було чудово. І хоча я нетерпляче чекала можливості відпочити, але вже скучаю за велосипедом. Повернувшись, ми одразу виявилися в умовах карантину. Приїхали в середу, а в понеділок у Великій Британії запровадили обмеження. І це був великий контраст: спочатку ми щодня їхали, а потім опинилися в ізоляції».

Жінки почали подорож через Європу, потім потрапили до Індії та М’янми, звідти — до Сінгапуру та Австралії. Там їм довелося зіткнутися з недавніми пожежами.

[Кет Дікстон і Раз Марсден, велосипедистки]:
«Погода була однією з найбільших перешкод. Були мусонні дощі, а в Австралії… <> Там були пожежі. Довелося об’їжджати дим і вогонь. Їхати на велосипеді крізь дим дуже неприємно».

Далі велосипедистки вирушили до США та Мексики, звідти — до Марокко, Іспанії, Франції і назад до Великої Британії.

Їхнє досягнення включать у видання Книги рекордів 2021 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британки об’їхали в тандемі навколо світу й установили рекорд ГіннесаІндійська їжа на винос стає новим хітом в австралійській глибинціУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євроПерші у світі банки виникли в МароккоФранцузький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічкахІталія відзначає 700-річчя смерті Данте публічними читаннямиУ Києві відкрилася виставка квітів «Планета диких тварин»Улюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкриваютьУ Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакУ галереї Берліна показали відновлену картину Бастіаніно